logo

İLHAMİ IŞIK DİTAV İSTANBUL ŞUBESİNE KONUK OLDU

DİYARBAKIR TANITMA KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA VAKFI İSTANBUL ŞUBESİNİN BU HAFTAKİ KONUĞU YAZAR İLHAMİ IŞIK’TI

DİTAVV

DİTAV İstanbul Şubesinin bu haftaki konuğu Gazeteci-Yazar İlhami Işık’tı.

 

Kendisini bu programa davet eden Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı İstanbul Şubesi Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın’a ve yönetim kuruluna teşekkür eden Yazar İlhami Işık, “bugünkü program Diyarbakırlı hemşehrilerimizle bir araya gelmek için vesile oldu” dedi.

DİTAV,.

Soru-Cevap şeklinde gerçekleşen programda, Yazar İlhami Işık, Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi, Doğu ve Güneydoğu bölgesinde yaşanan olaylar, Suriye’deki olayların Türkiye’ye etkisi programın konusunu oluşturdu.

DİTTAV

Ditav İstanbul Şubesi Başkanı Av. Aydoğan AHIAKIN tarafından Yazar İlhami Işık’a programın bitiminde teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Vakfın Şube Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa GÜRAN ise Yazar İlhamı Işık’a Diyarbakır’la ilgili kitaplar hediye etti. Yazar İlhami Işık, programa konuk olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

DİTAV.

Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı İstanbul Şubesinde gerçekleşen söyleşiye Vakıf Üyeleri, İş adamları, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin ve İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Koyunoğlu da katıldı.

 

Programın bitiminde vakıf üyeleri ile birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

DİTAV..

DİTAV,,

 

Share
950 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2