logo

18 Ağustos 2015

İLÇELERİN GELİŞMESİ İÇİN BÜYÜKŞEHİR OLARAK GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

1.Birecik’te  muhtarla bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, ilçelerin gelişmesi için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

 

Birecik ilçesine bağlı Macunlu Mahallesi’nde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mazhar Bağlı tarafından düzenlenen toplantıda muhtarlarla mahalle sorunları  değerlendirildi.

 

Sorunlarını ve taleplerini anlatan Muhtarlar, gerçekleştirilen buluşmadan dolayı Başkan Güvenç’e ve Milletvekili Bağlı’ya teşekkür etti.

 

Toplantıda konuşan Başkan Güvenç, toplantıdan duyduğu  memnuniyeti dile getirerek, Birecik’in sorunlarını muhtarlar ile ortak akıl ile çözdüklerini söyledi.

 

Birecik’in alt ve üst yapı sorunlarını görüştürdüklerini belirten Başkan Güvenç, sorunları en kısa sürede çözeceklerinin altını çizdi.

 

İlçelerin gelişmesi için Büyükşehir olarak gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Başkan Güvenç, şunları kaydetti:

 

“Birecik’in yol, kanalizasyon, park ve bahçe problemini muhtarlarımızla birlikte görüşüyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bütün meseleleri bütün çıplaklığıyla masaya yatırıyoruz. Her yerde söylediğim gibi gerçek gündem halkın gündemidir. Israrla halk üzerindeki konuları görüşerek çözüm noktasında neler yapabiliriz onu görüşeceğiz. Bu anlamlı toplantıyı düzenleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlıya, toplantıya katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim.”

 

Milletvekili Mazhar Bağlı ise, “Bugün Birecik mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek sorunun çözüm noktasına yoğunlaşıyoruz. Sağ olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin Bey teşrif etti. Muhtarlarımızla birlikte yapılan ve yapılacak olan hizmetler noktasında görüşme sağladık. İnşallah bu toplantıların devamını diliyorum” dedi.

 

Konuşmanın ardından muhtarlar tek tek söz alarak mahallelerinde yapılan hizmetler ile ilgili istişare etti.

Share
258 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2