logo

07 Nisan 2015

İlçe Polis Teşkilatı Kaymakam Fırat’ı Ziyaret Ettiler.

Akçakale İlçe Emniyet Müdürü ve Personeli Polis Teşkilatının 170. Yıldönümü Münasebetiyle Kaymakam Eyüp FIRAT’ı Makamında Ziyaret Ettiler.

1

Türk Polis Teşkilatı’nın 170.yıldönümü kutlamaları kapsamında Akçakale Emniyet Müdürü Mahmut ÇETİN, Emniyet Amiri Bilal SARIKAYA ve Emniyet Personeli Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT’ı makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170.yıldönümü münasebetiyle Kaymakam Eyüp FIRAT’a çiçek takdim eden İlçe Emniyet Müdürü Mahmut ÇETİN, hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam Eyüp FIRAT’ a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Eyüp FIRAT’, Polisimizin mesleğine duyduğu inanç ve saygı, devletimizin temel kurumlarıyla varlığını devam ettirmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması bakımından çok önemlidir. Bunun yanında suç ve suçlularla mücadelede, vatandaşımızın polisin yanında olması, gerekli toplumsal desteğin sağlanması da büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıl dönümünü coşkuyla kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, kutsal değerleri uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, malul ve halen görev başında olan tüm polislerimize, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Share
879 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2