logo

13 Temmuz 2015

İlçe Başkanı Coşkun’dan Kadir Gecesi Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı C.Cahit Coşkun, Kadir gecesi nedeniyle, bir kutlama mesajı yayınladı.

1

Coşkun yayınladığı mesajında; “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

 

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

 

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

 

Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kadir gecesiniz mübarek olsun.

Bu vesileyle, Tüm Şanlıurfalı ve Karaköprülü hemşerilerimin Bin aydan daha hayırlı olan Mübarek kadir gecesini kutlar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim.

Bin aydan daha hayırlı olan Mübarek kadir gecesinin Ülkemize, Milletimize, Devletimize, Memleketimize, Karaköprü İlçemize ve tüm islam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah’tan dilerim. Saygı ve sevgiler sunarım” dedi.

Share
475 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2