logo

01 Mart 2016

İHLAS BÖLGESİ YILLAR SONRA NEFES ALIYOR

12Uzun yıllardır belediye eli değmemiş İhlas bölgesine göreve geldiğinden bu yana hizmet ve yenilik kazandıran Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bölgeye yapılacak yeni çalışmaları istişare etmek amacıyla İhlas Marmara Evleri 2. Kısım yönetimini ziyaret etti. Site Başkanı Muzaffer İşcan birlikte siteyi gezen Başkan İmamoğlu, “Bölgede sosyal yaşamın aktif kılınması adına yönetimle ortak çalışmalar yapacağız. Spor okullarından farklı etkinliklere varıncaya dek birçok düzenlemeyle İhlas bölgesi yıllar sonra nefes alacak” diye konuştu.

 

İlçe içerisinde hizmetin ulaşmadığı yer kalmaması için ekibiyle projeler geliştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, uzun yıllardır belediye eli değmemiş İhlas bölgesine göreve geldiğinden bu yana birçok hizmet getirdi, yenilikler kazandırdı. İmamoğlu, son olarak bölgeye yapılacak yeni çalışmaları istişare etmek amacıyla İhlas Marmara Evleri 2. Kısım yönetimini ziyaret etti. Site içerisinde yapılması gereken peyzaj düzenlemeleri, tamir, bakım ve onarım işleri istişare edildi, talepler dinlendi.

 

Ortak Çalışmalarla Bölgeye Birçok Yenilik Kazandırılacak
Site Başkanı Muzaffer İşcan ile birlikte siteyi gezen Başkan İmamoğlu, “Bölgede sosyal yaşamın aktif kılınması adına yönetimle ortak çalışmalar yapacağız. Spor okullarından farklı etkinliklere varıncaya dek site sakinlerinin yeşil alanlardan daha fazla fayda sağlayabilmesi için yine yönetimle ortak etkinlikler düzenleyeceğiz. Bütün bu çalışmalarla İhlas bölgesi yıllar sonra nefes alacak” diye konuştu. Gezi sırasında İhlas Marmara Evleri 2. Kısım site içerisindeki çocuk oyun gruplarının, futbol sahalarının çevre ve zemin düzenlemesinin yapılması, süs havuzlarının çevre düzenlemesi, bakımı boya ve tamirat işlerinin yapılmasına ve kent mobilyalarının bakımlarının yapılarak kötü durumda olanların da değiştirilmesi gibi konular değerlendirildi. Ziyarette, özellikle İhlas Marmara Evleri 2.Kısım sakinlerinin yoğun kullandığı Yaşar Cimilli Camii ve çevresi için ne gibi düzenlemeler yapılabileceği de görüşüldü. Başkan İmamoğlu, site ziyaretin ardından İhlas Marmara Evleri 1. Kısım sakini emekli müftü Mehmet Kaya’yı da ziyaret etti.

Share
270 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2