logo

18 Ocak 2016

İFSAK’IN SAKLI YÜZLERİ!

5..SAKLI YÜZLER SERGİSİ SKSM’DE AÇILDI

 

İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) 1.5yıl süren çalışmalarını sanatseverlerle buluşturdu.

 

İFSAK 197.dönem proje grubunun sergisi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı.
Açılışa Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan, Küçükçekmece Meclis Üyeleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Sergide emeği geçenlere teşekkür ederek, sanatçıları tebrik eden Recep Şencan; ‘’ İFSAK fotoğraf sanatında çok köklü bir gruptur. Ben bu sergide emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Böylesine güzel bir sergiye ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz’’ diye konuştu.
15 ŞUBAT’A KADAR İZLENEBİLİR
Serginin danışmanlığını yapan Onur Serin ise; ‘’ Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e çok teşekkür ediyoruz. Proje katılımcılarının, özgür ve özgün olarak hazırladığı fotoğrafları, siz izleyicilerimizle paylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz’’ dedi.
Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından sergi açılışı yapıldı. Danışmanlığını Onur Serin ve Orhan Eski’nin yürütmüş olduğu projede; Adile Doğan, Ayşegül Ağrımak, Celal Eraslan, Cihan Durna, Deniz Çayan Kıran, Engin Hasan Dadalı, Esra Özüpek, Gülnur Durusoy, Habibe Birel, Halil Eryılmaz, Hümeyra Keuh Yılmaz, Kaan Polat, Müge Alkaç Dursun, Sarin Simonyan, Selin Özdemir, Semiha Tatlısu, Yasemin Korkut, Yeşim Güzel’in çalışmaları sergilendi.
Sergi, 15 Şubat’a kadar SKSM’de izlenebilir.

 

Share
228 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2