logo

31 Mayıs 2015

Huzurevi Sergisini Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban Açtı!..

14Zeytinburnu Semiha Şakir Huzurevi yaşlılarının  yaptığı yağlı boya  resim ve  el işi sergisinin açılışını, Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Şakir Çavuş,Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Yoldaş ile Semiha Şakir Huzurevi Müdürü Tuncer Yıldız birlikte yaptılar.

Zeytinburnu Semiha Şakir Huzurevi Salonlarında Açılan  Sergiye,Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Şakir Çavuş,Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Yoldaş,Semiha Şakir Huzurevi Müdürü Tuncer Yıldız, Zeytinburnu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ümit Gürakın, Zeytinburnu Halk Eğitim Merkezi  Sanat Eğitmeni Peyman Kurban,Huzurevi ve Yaşlılara Yardım Derneği Başkanı Perihan Akgün, Zeytinburnu Çevre,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED) Başkan Vekili  ve Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri Ali Gündüz , STK Temsilcileri ,halkımız ile basının katıldığı sergide ,misafirler Huzurevinin yaşlı sakinlerinden Resim Atölyesi Sanatçılarından Ertan Ögek,Ayhan Pınar,H.Yılmaz Güneser,Fatma Soydan,Erol Şenol ve Necat N. Gülalp’in yaptığı ,el emeği –göz nuru yağlı boya ve el işi    eserlerini izleme fırsatı buldular.

Zeytinburnu kaymakamı Ali Taşkın Balaban,Zeytinburnu Semiha  Şakir Huzurevi’nde  kalan yaşlıların yatak  ve oturma odalarını da gezerek yaşlılarla sohbet etti.

Davetliler,huzurevinde güzel işlerin yapıldığını,daha çok imkan verilmesi durumunda  daha da iyi şeyler yapılacağını ifade ettiler.Sergi 3 gün sürecek.

Share
1201 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2