logo

30 Mayıs 2015

HİZMETİN 365 GÜNÜ BEYLİKDÜZÜ’NDE YANKILANDI

2İstanbul’un fethinin 562. Yıldönümü’nde Beylikdüzü Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı’nda vatandaşla buluşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve geldiğinden bu yana geride kalan 365 günü ve tüm projeleri halka anlattı. Dünya çapında üne sahip Dancellaturca ise unutulmaz bir gösteri yaptı. Gecede Mustafa Sandal konseri ile coşan Beylikdüzü, unutamayacağı bir günü daha anı defterine ekledi.

 

Vatandaşa danışmadan hiçbir karar almayan ve yerel yönetim anlayışında katılımcı bir demokrasi anlayışını her adımda yaşatan Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de öncesinde CHP İlçe Örgütü, İlçe Protokolü, iş adamları, kanaat önderleri ve belediye personeline sunduğu Beylikdüzü 365 sunumunu açık alanda halkla paylaştı. Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı’nda Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından gerçekleştirilen sunumda bir yıldır yapılan hizmetler ve gelecek büyük projeler binlere aktarıldı.

2

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu binlerce insana seslenerek, Beylikdüzü’nün, İstanbul’un en tercih edilen ideal kentlerinden biri haline geleceğini, yapılan ve yapılacak her projede vatandaşın onayını almadan hareket etmeyeceklerini, halkın içine sinmeyen hiçbir oluşumun içinde yer almayacaklarını belirtti. Beylikdüzü’nü gecikmiş tüm hizmetlerle buluşturacaklarını söyleyen Başkan İmamoğlu, sosyal demokrat belediyecilik gereği çeşitli sosyal yapı ve kültür noktalarının çalışmalarını aktif şekilde yürüttüklerini ifade etti.

 

İmamoğlu, Milletvekilleri İle Halkı Selamladı

 

İmamoğlu; sağlıkta, eğitimde, engelli yaşamında ve hayatın her alanında dönüşümü başlatan hizmetler verdiklerini ve yeni projelerle halkın karşısına çıkacaklarını anlattı. Tüm mahalleleri kapsayan 10 büyük projeyi aktararak Beylikdüzü’nü barış ve sevginin kenti ilan eden İmamoğlu, sahneye CHP İstanbul Milletvekili ve 3.Bölge Milletvekili Adayı Bihlun Tamaylıgil, CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Süleyman Çelebi, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Yaşar Genç ve Milletvekili adaylarını davet etti ve halkı birlikte selamladı.

 

Beylikdüzü, Mustafa Sandal İle Neşelendi

 

Bir bayram havasında yaşanan halk buluşmasında 365 günün coşkusu Mustafa Sandal ile daha da arttı. Yılların sanatçısı Sandal’a sevenleri eşlik etti. Hareketli parçaları ile Beylikdüzü’nü yükselten Sandal, hayranlarına harika bir konser verdi. Sanatçıya teşekkür eden Başkan İmamoğlu,  Sandal’a çiçek takdim etti. Etkinlikte; Avrupa Yakası’nın tek güzel sanatlar Lisesi olan Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi’nin Orkestrası da başarılı bir gösteri yaptı. Gecenin etkinlikleri sadece bunlarla sınırlı kalmadı. Dünya çapında başarı ve ün kazanmış Danceallaturca da Beylikdüzü’ne bambaşka bir gösteri sundu.

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2