logo

09 Temmuz 2017

Herkes için mi yoksa FETÖ,DHKPC ve PKK’lılar için mi adalet!?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı “Adalet Yürüyüşü” bugün Maltepe Parkında düzenlenecek bir mitingle noktalayacak. Yürüyüş süresince meydana gelen skandallara son gün skandalı eklendi!

Maltepe Parkında düzenlenecek bir miting alanının zeminine “dünyanın en büyük dilekçesi” adı altında tutuklanan FETÖ,DHKPC ve PKK’lılara destek içeren dev dilekçe pankartı konuldu.

Pankartta, FETÖ soruşturması kapsamında görevinden ihraç edilen kamu görevlileri ve teröre destek veren akademisyenler için ÖZGÜRLÜK VE ADALET çağrısı yapıldı. OHAL’in kaldırılması istendi.

Bu dilekçe sosyal medyada “Bu yürüyüş PKK, FETÖ VE DHKP-C bağlantıları nedeniyle ihraç edilen kamu görevlileri için mi yapıldı.” şeklinde tepkiler yer aldı.

İŞTE TWİTTER’DAKİ ELEŞTİRİLERDEN SADECE BİRKAÇI..

-Sözde Adalet yürüyüşüne PKK’lılar da katıldığına göre adalet mitingi‘nde apo ile ATATÜRK posterlerini yine yan yana görebiliriz !!

CHPninFETÖ Mitingi ‘ne sadece FETÖ’de değil örgütün Ankara bürosu da katılıyor.

-Darbelerle beslenenler, Halkı hiçe sayanlar, Ülkeyi kaosa sürükleyenler, CHPninFETÖ Mitingi için meydanlardalar Pkk da otobüs kaldıracakmış.

-CHP sözde ADALET MİTİNGİ’nde kimler için adalet istediği hazırladığı dev dilekçede ayan beyan ortaya saçıldı.

-15 Temmuzda adalet için bankamatik kuyrukları,benzin istasyonlarını bekleyen kişiler halka silah sıkanlarla(PKK,ftö) el ele CHPninFETÖ mitingi

-Gazinin mirası CHP vatan hainlerini destekler hale mi gelecekti ? Yazık oldu.

-Sadece CHPninFETÖ Mitingi değil Pkk ve DHKP-C içinde de Adelet arıyorlar bu zevat.

-“CHPninFETÖ Mitingi“Kılıçtaroğlu herkes gelebilir diyor,gerçek fikrini belirtiyor yani fetö,pkka,dhkpc yle bir sorunu yok sorunu Türkiye ile..

MERCEKHABER GAZETESİ

 

Etiketler: » » » » » »
Share
172 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2