logo

22 Kasım 2015

Her şey daha güzel bir Büyükçekmece için

2Büyükçekmece Belediyesi ekipleri ağaç budama mevsiminin gelmesiyle birlikte İstanbul’un en yeşil ilçelerinden birisi olan Büyükçekmece’deki ağaçlara bakım ve budama çalışmalarına başladı.
Büyükçekmece Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol kenarlarında kuruyan ve tehlike arz eden ağaçların budamasını gerçekleştirerek ağaçların gelişimine ve kuvvetlenmesine yardımcı oluyor.
Başkan Dr. Hasan Akgün’ün talimatları doğrultusunda budama çalışmalarına başlayan ekipler, hem ağaçların sağlığına dikkat ediyor hem de Büyükçekmece’yi daha estetik bir görünüme kavuşturuyor.
Ana caddeler başta olmak üzere ilçe sınırları içerisinde yer alan cadde, sokak ve parklarda gerçekleştirilen budama ve bakım çalışmaları sayesinde Büyükçekmece her geçen gün daha güzel bir görünüme sahip oluyor.
“Ağaçlarımıza sevgiyle yaklaşmalıyız”
Büyükçekmece halkı tarafından büyük beğeni toplayan çalışmaları yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Ağaçların kuvvetli dal ve yaprak oluşturabilmeleri, ömürlerini daha sağlıklı sürdürebilmeleri için bakım ve budama çalışmaları büyük önem taşıyor. Budama mevsiminin gelmesiyle birlikte çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Oksijen kaynağımız olan ağaçlarımıza sevgiyle yaklaşmalıyız” dedi.

Share
276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2