logo

20 Eylül 2015

HER GÖNÜLDE BAYRAM OLSUN

Sosyal Market Vakfı, Kurban Bayramı’nda yine yoksulların yüzünü güldürecek. Küçükbaş 700, büyükbaş hayvan 900 TL’den Kurban Bağış kampanyası başlatan Sosyal Market Vakfı, yaklaşık 30 bin kişin faydalandığı Sosyal Market aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelerin sofrasına ulaşacak.1

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Market Vakfı işbirliğiyle düzenli aralıklarla ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Sosyal Market, her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahiplerinin sofrasına et girmesi için kampanya başlattı. “Her Gönülde Bayram Olsun” sloganıyla başlatılan kampanya ile bayramda ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatılacak. Küçükbaş hayvanın 700, büyükbaş hayvanın da 900 TL’den belirlendiği kurbanlıklar, yaklaşık 30 bin aileye dağıtılarak her gönülde bayram sevinci olacak.

Kurban bağışlarını toplamaya başlayan Sosyal Market Vakfı, bağışçılardan aldığı vekaletle, İslami usullere göre uygun, kurban kesimi gerçekleştirecek. Kurbanların kesimi esnasında bulunmak isteyen bağışçılar, alanda yer alabilecek.

Küçük parçalara ayrılıp vakumlanan kurbanlıklar  – 40 derecede şoklanacak. Sosyal Market’tin soğuk hava depolarında dondurulacak kurban etleri, yine Sosyal Market’te ihtiyaç sahipleri ile buluşacak. Kesim işleminin ardından bağışçılara kurbanlarının kesildiğine dair SMS ile bilgi verilecek. Bağışçıların kurban etinden bir miktar talep etmeleri halinde adreslerine gönderilecek.

Bağış yapmak isteyenler, bağışlarınızı Vakıfbank Salı Pazarı Şubesi: TR 3100 0150 0158 0073 0001 7915 nolu hesap numarasına,www.sosyalmarketvakfi.org web sitesine ya da info@sosyalmarketvakfi.org mail adresinden yapabilecek. Ayrıca 444 0 160 nolu iletişim merkezinden de bilgi alınabilir.

Share
402 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2