logo

26 Mayıs 2015

“HEDEF YEMYEŞİL BİR KARAKÖPRÜ”

7“Yem Yeşil Bir Karaköprü” hedefi ile çalışmaları sürdüren Karaköprü Belediyesi ilçedeki yeni mahallelere park yapımını aralıksız sürdürüyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye Başkan Yardımcısı ve Birim Müdürü ile birlikte ilçede yapımı biten ve devam eden yeni parkların son durumunu inceledi.

Yeşil alana önem verdiklerini ifade eden Başkan Çiftçi, “Belediyemizin Park ve Bahçeler Müdürlüğü özelikle son zamanlarda mevsimin başlaması ile birlikte bir çok mahallede yeni parklara imza atıyor. Fen İşleri Müdürlüğümüzle birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarını yürütüyorlar. Kış sezonunda çok iyi bir şekilde ağaçlandırma çalışması yaptık. Şimdi de yepyeni mahallelerimize parklar yapılmaya devam ediyor. Personellerimiz tamamıyla son sürat bir şekilde çalışmalarını yürütüyor.

Bizler Karaköprü Belediyesi olarak yeşil alana önem veriyoruz. Ağaçlandırmaya önem veriyoruz. Park alanlarına önem veriyoruz. Park alanlarının sosyal alanlar olmasını istiyoruz. Çocuklarımıza ve bölgemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza güzel hizmet vermesi anlamında nitelikli parklar yapıyoruz.” dedi.

YAŞAM PARKI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa’mızın ve Karaköprü’müzün çehresini değiştirecek olan yaşam parkı projesinde çalışmaların devam ettiğini aktaran Başkan Çiftçi, “Büyük yaşam parkına da başlamış durumdayız. Şanlıurfa’mızın ve Karaköprü’müzün çehresini değiştirecek çok büyük bir projedir. Bir sosyal alan projesidir aslında. İçerisinde 10 tane sosyal tesisin olduğu büyük bir park projesidir. Ekiplerimiz uyumlu bir şekilde çalışıyor. Güzel çalışıyor. Tamamıyla yüreğini ortaya koymuş durumda. Ben emeği geçen arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu.

 

Share
257 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2