logo

reklam

‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!


facebooktwittergoogle plus
Mehmet Zengin
Mehmetzengin16@hotmail.com

Türkiye’ye yönelik toplu saldırı kapsamında önceki gün PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin grup toplantısına katılarak, PKK terör örgütünün ülkemize ve insanımıza yönelik gerçekleştirdiği hain saldırılara destek veren Belçika, Avusturya ve Lüksemburg Büyükelçileri ile Finlandiya, Avusturya ve İspanya Büyükelçiliklerinin Müsteşarları, Yunanistan ve Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Sekreterleri ve AB Türkiye Delegasyonun alçak diplomatlarına yönelik derhal “persona non grata”  (istenmeyen adam) ilan edilmeli.

Edilmeli ve derhal ülkeden kovulmalı!

Zira, Türkiye düşmanı Batı’nın Ankara Büyükelçileri ve temsilcileri alenen 18 Nisan 1961 tarihli Diplomatik İlişkiler Hakkındaki Viyana Sözleşmesi’ni ihlal etmişler ve suç işlemişlerdir.

Bu “Büyükelçiler ve Diplomatlar, hükümetlerinin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde;   Türkiye’nin hassasiyetlerini çiğnemişlerdir. Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyen iç ve dış mihrakların yanında yer alarak Türkiye’ye açıkça meydan okumuşlardır.

Bu yaklaşımın bağımsız bir ülke olan Türkiye’nin içişlerine karışmak olduğunu ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği anlamına geldiği bu densizlere anlatılmalı.

15 Temmuz’da FETÖ’cü askerlerin darbe girişiminde sus pus olacaksın. Türkiye aleyhine gerçekleşen her türlü operasyona destek vereceksin. Katledilen vatandaşımız ve güvenlik güçlerimize tepki göstermeyeceksin. Mısır’daki eli kanlı darbeci El Sisi’nin darbesini ayakta alkışlayacaksın. ABD’nin Irak’a, Afganistan’a girmesine göz yumacaksın. Katil Esad’ın yüzbinlerce masumu katletmesine ses çıkarmayacaksın. Göçmenlere kapını kapatıp ölüme terk edeceksin ve sonra utanmadan, arlanmadan çıkıp Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ı diktatör olmakla ve Türkiye’deki yönetimi Nazi yönetimi ile eşdeğer göstereceksin!

Bu yaklaşım en hafif anlamıyla edepsizliktir! Alçaklıktır! Düşmanlıktır…!

Çok açık ifade ediyorum. Terörle mücadelemizin önündeki en büyük engel “Batı’dır”.  Karşı karşıya bulunduğumuz terör tehditlerinin sorumluları bu alçaklardır. PKK, DAEŞ, PYD, YPG gibi terör örgütlerini besleyen ve üzerimize salanlar bunların ta kendileridir.

Nerede ne kadar Türkiye düşmanı satılmış hain varsa onları başlarının üzerinde taşıyorlar, sahip çıkıp saraylarında ağırlıyorlar! Terör liderlerini ve avamelerini iade etmemek için onlarca bahanenin arkasına saklanıyorlar!

Tüm bunlar yetmemiş gibi birde Türkiye’yi alenen tehdit etme cüretini gösterebiliyorlar. Tarihleri zulüm, işkence ve insanlık dışı eylemlerle dolu olanlar bize insanlık dersi vermezler.

Dünyayı kan gölüne çevirenler, var ettikleri bu trajedilere bakmaksızın Türkiye’ye hukuk, demokrasi, insan hakları ve özgürlük dersi veren küstahlara anladıkları dilde yanıt veren bir dünya liderine sahip olmamız tek tesellimizdir!

Yazıma son verirken; Batı’nın bu sözde demokratlarına merhum Erbakan’ın o veciz sözüyle yanıt vermek istiyorum.

“Haydi Oradan”

MEHMET ZENGİN

10/11/2016

Share
910 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!” için 1 yorum

 1. Cihan : diyor ki:

  Türkiye içerden ve dışardan büyük bir saldırı altındadır. Emperyalist ve Siyonist saldırı ‘yerli’! işbirlikçi güruhla üstümüze geliyor. Allah bunlara fırsat vermesin. Halkımız uyanık olmalı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • ZALİMDEN DAVACI OLMAK

  03 Aralık 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Kıyamet gününde Allâhü Teâlâ Hazretleri, insanları yüzleştirecektir. O gün, zalimlerin ayak takımları zalimlerden davacı olacaktır. Zalimlerin ayak takımları, zalimlere, dünyada iken sizin için çalışıyorduk, haydi bizi kurtarın diyeceklerdir. Zalimler, ayak takımlarıyla beraber cehennem ateşindedirler. Bu hakikati Allâhü Teâlâ Hazretleri, böyle beyan ediyor: O vakit o metbû/reis olanlar –azâbı görerek- tâbi olanlardan teberri edip uzaklaşmışlardır. Aralarındaki bütün râbıtalar/bağlar didik didik kopmuştur.166 Tâbi olanlar da şöyle demektedi...
 • ASGARİ ÜCRET ARTIRILMALIDIR

  03 Aralık 2016 KÖŞE YAZARLARI

  ASGARİ ÜCRET ARTIRILMALIDIR Yeni yıla ait asgari ücret komisyonu toplantıları başladı. Her iki taraftan uygun bir şekilde anlaşılarak; toplantının sona erdirilmesi ve her iki tarafın da bu toplantıların sonucunda elde edilecek değerlendirmelerden memnun olarak ayrılmaları temennimizdir. Asgari ücret çalışanların alacakları ücret açısından değerlendirilmesinin yapıldığı bir toplantıdır. Ancak, bu toplantı da ele alınması gereken önemli hususlardan bir tanesi de; çalışma hayatını düzenleyen kuralların, düzenlenmesi ve her ne pahasına olursa olsu...
 • EHLiBEYT SEVGİSİ

  02 Aralık 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Peygamber Efendimiz (Sallallâhü Aleyhi ve Sellem) Hazretlerinin aile efradına, hane halkına, hanımlarına, çocuklarına, zürriyetine ve akrabalarına ehl-i beyt denilir. GİRİŞ11.11.2013 Peygamber Efendimiz (sallallâhü aleyhi ve sellem) hazretlerinin ehl-i beytini sevmek vaciptir. -"De ki: Buna karşılık sizden, yakınlıkta sevgiden başka bir ecir istemem!” Ve her kim çalışır, bir güzellik kazanırsa ona onda daha ziyâde bir güzellik veriririz; çünkü Allah gafûr'dur şekûr'dur!" Eş-Şûrâ: 42/23, Ehl-i beytin fazileti hakkında Peygamber Efendimiz (sa...
 • Hayırlısını Dilemek

  01 Aralık 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Her şeyin sahibi ve maliki, her şeye kadir, sonsuz kerem ve ihsan sahibi Cenab-ı Allah’a sonsuz hamdler olsun. Kâinatın sertacı, merhamet ve heybet peygamberi Muhammed Mustafa (s.a.v.)’ya; Onun pak ehl-i beytine, seçkin Sahabelerine ve tüm takipçilerine salat ve selam olsun. Beşer olarak şu imtihan dünyasında önümüzde var olan engelleri aşabilmek için Allah’ın rahmet ve inayetine çok muhtacız. Hayatımızda attığımız adımların, yaptığımız işlerin, niyet ve beklentilerimizin Allah’ın rızasına uygun olması elbette akıbetimiz açısından ç...
UA-36507442-2