logo

reklam

‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!


facebooktwittergoogle plus
Mehmet Zengin
Mehmetzengin16@hotmail.com

Türkiye’ye yönelik toplu saldırı kapsamında önceki gün PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin grup toplantısına katılarak, PKK terör örgütünün ülkemize ve insanımıza yönelik gerçekleştirdiği hain saldırılara destek veren Belçika, Avusturya ve Lüksemburg Büyükelçileri ile Finlandiya, Avusturya ve İspanya Büyükelçiliklerinin Müsteşarları, Yunanistan ve Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Sekreterleri ve AB Türkiye Delegasyonun alçak diplomatlarına yönelik derhal “persona non grata”  (istenmeyen adam) ilan edilmeli.

Edilmeli ve derhal ülkeden kovulmalı!

Zira, Türkiye düşmanı Batı’nın Ankara Büyükelçileri ve temsilcileri alenen 18 Nisan 1961 tarihli Diplomatik İlişkiler Hakkındaki Viyana Sözleşmesi’ni ihlal etmişler ve suç işlemişlerdir.

Bu “Büyükelçiler ve Diplomatlar, hükümetlerinin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde;   Türkiye’nin hassasiyetlerini çiğnemişlerdir. Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyen iç ve dış mihrakların yanında yer alarak Türkiye’ye açıkça meydan okumuşlardır.

Bu yaklaşımın bağımsız bir ülke olan Türkiye’nin içişlerine karışmak olduğunu ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği anlamına geldiği bu densizlere anlatılmalı.

15 Temmuz’da FETÖ’cü askerlerin darbe girişiminde sus pus olacaksın. Türkiye aleyhine gerçekleşen her türlü operasyona destek vereceksin. Katledilen vatandaşımız ve güvenlik güçlerimize tepki göstermeyeceksin. Mısır’daki eli kanlı darbeci El Sisi’nin darbesini ayakta alkışlayacaksın. ABD’nin Irak’a, Afganistan’a girmesine göz yumacaksın. Katil Esad’ın yüzbinlerce masumu katletmesine ses çıkarmayacaksın. Göçmenlere kapını kapatıp ölüme terk edeceksin ve sonra utanmadan, arlanmadan çıkıp Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ı diktatör olmakla ve Türkiye’deki yönetimi Nazi yönetimi ile eşdeğer göstereceksin!

Bu yaklaşım en hafif anlamıyla edepsizliktir! Alçaklıktır! Düşmanlıktır…!

Çok açık ifade ediyorum. Terörle mücadelemizin önündeki en büyük engel “Batı’dır”.  Karşı karşıya bulunduğumuz terör tehditlerinin sorumluları bu alçaklardır. PKK, DAEŞ, PYD, YPG gibi terör örgütlerini besleyen ve üzerimize salanlar bunların ta kendileridir.

Nerede ne kadar Türkiye düşmanı satılmış hain varsa onları başlarının üzerinde taşıyorlar, sahip çıkıp saraylarında ağırlıyorlar! Terör liderlerini ve avamelerini iade etmemek için onlarca bahanenin arkasına saklanıyorlar!

Tüm bunlar yetmemiş gibi birde Türkiye’yi alenen tehdit etme cüretini gösterebiliyorlar. Tarihleri zulüm, işkence ve insanlık dışı eylemlerle dolu olanlar bize insanlık dersi vermezler.

Dünyayı kan gölüne çevirenler, var ettikleri bu trajedilere bakmaksızın Türkiye’ye hukuk, demokrasi, insan hakları ve özgürlük dersi veren küstahlara anladıkları dilde yanıt veren bir dünya liderine sahip olmamız tek tesellimizdir!

Yazıma son verirken; Batı’nın bu sözde demokratlarına merhum Erbakan’ın o veciz sözüyle yanıt vermek istiyorum.

“Haydi Oradan”

MEHMET ZENGİN

10/11/2016

Share
1035 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!” için 1 yorum

 1. Cihan : diyor ki:

  Türkiye içerden ve dışardan büyük bir saldırı altındadır. Emperyalist ve Siyonist saldırı ‘yerli’! işbirlikçi güruhla üstümüze geliyor. Allah bunlara fırsat vermesin. Halkımız uyanık olmalı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • TEKRAR DÖNME ŞANSIN YOK!

  26 Haziran 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Sen… Ya karşılaştığın olaylar içinde, RASÛL’ün haber verdiği şekilde, kendi hakikatına yakışan bir biçimde, ilmin gereği olan davranışlar ortaya koyarak, hakikatına bir adım daha yaklaşacak; yakîninin meyvelerini derleyeceksin… Ya da… İlmi ve aklını bir yana koyup; şartlanmaların, ilkel değer yargıların, duyguların istikâmetinde davranışlar ortaya koyacak; sahiplik düşüncesi ve duygusuyla yaşamına yön verip, sonuçta pişmanlıkları oynayacaksın!. Boşa geçen, değerlendiremediğin zamanı, yapman gerekirken yapamadıklarını sonradan asla telâfi edem...
 • HZ.EBUBEKİR’İN VASİYETİ

  25 Haziran 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Hazret-i Ebu Bekrin vasiyeti Hazret-i Büreyde’den, edilir ki rivayet: O Server, bir gazadan, zaferle etti avdet.Vakta ki Medine’ye, sağ salim döndüğünde, Bir siyahi cariye, gelip durdu önünde. Dedi: (Ya Resulallah, adamış idim ki ben, Eğer sen, bu gazadan döner isen salimen, Avdet eylediğinde, huzuruna geleyim. Eğer izin verirsen, tef çalıp söyliyeyim.) O Server, cariyenin bu arzusunu duydu, (Eğer adadıysan çal, yoksa çalma!) buyurdu. (Adamıştım) diyerek cariye o Servere, Başladı huzurunda, tef çalıp...
 • Rahmetin Yağdığı Ay’ın Bayramı “Ramazan Bayramı”

  24 Haziran 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Rahmetin yağdığı ay’ın bayramı olan Ramazan Bayramına erişmek bütün Müslüman alemi güzel duygu ve hislerin ortaya çıktığı anın resmidir.   Birlik beraberlik içerisinde toplumun bütün kesimlerinin en güzel noktada kaynaştığı, huzur ve mutlulukla dolu olan bir Ramazan’ı Şerif ayının ardından onun o eşsiz güzelliğe sahip bayramına ulaşmak yüce Allah’ın biz müminlere büyük bir ikramı ve ihsanıdır.   Bayram; güzel duyguların, sevinçlerin, güzelliklerin ortaya çıktığı günün adıdır. Yüce duyguların yüceliğe ulaştığı, duyguların coştuğu, s...
 • “İslam Dünyasında oluk oluk kan akarken biz bayram mı yapacağız?!!”

  24 Haziran 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET, SÜRMANŞET

  Manevi atmosferi yüksek bir Ramazan-ı Şerif'i daha geride bırakıyoruz.Günahlardan arınmış,bağışlanan kullardan olma ümidiyle bayram  hazırlıklarına başladık. Bayramlar; neşe demek,sevinç demek.Peki biz inananlar olarak bu bayramı neşe ve sevinçle karşılayabiliyor  muyuz? Ya da diğer bir ifadeyle sevinçle karşılamalı mıyız? İslam beldelerinin neredeyse tamamında kan ve gözyaşı hüküm sürerken nasıl bayram yapabiliriz? İslam tarihinde daha önce belki de hiç olmadığı kadar büyük acılar yaşanmaktadır! İslam Alemi bu kadar acz içine belki hiç düşm...
UA-36507442-2