logo

reklam

‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!


facebooktwittergoogle plus
Mehmet Zengin
Mehmetzengin16@hotmail.com

Türkiye’ye yönelik toplu saldırı kapsamında önceki gün PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin grup toplantısına katılarak, PKK terör örgütünün ülkemize ve insanımıza yönelik gerçekleştirdiği hain saldırılara destek veren Belçika, Avusturya ve Lüksemburg Büyükelçileri ile Finlandiya, Avusturya ve İspanya Büyükelçiliklerinin Müsteşarları, Yunanistan ve Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Sekreterleri ve AB Türkiye Delegasyonun alçak diplomatlarına yönelik derhal “persona non grata”  (istenmeyen adam) ilan edilmeli.

Edilmeli ve derhal ülkeden kovulmalı!

Zira, Türkiye düşmanı Batı’nın Ankara Büyükelçileri ve temsilcileri alenen 18 Nisan 1961 tarihli Diplomatik İlişkiler Hakkındaki Viyana Sözleşmesi’ni ihlal etmişler ve suç işlemişlerdir.

Bu “Büyükelçiler ve Diplomatlar, hükümetlerinin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde;   Türkiye’nin hassasiyetlerini çiğnemişlerdir. Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyen iç ve dış mihrakların yanında yer alarak Türkiye’ye açıkça meydan okumuşlardır.

Bu yaklaşımın bağımsız bir ülke olan Türkiye’nin içişlerine karışmak olduğunu ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği anlamına geldiği bu densizlere anlatılmalı.

15 Temmuz’da FETÖ’cü askerlerin darbe girişiminde sus pus olacaksın. Türkiye aleyhine gerçekleşen her türlü operasyona destek vereceksin. Katledilen vatandaşımız ve güvenlik güçlerimize tepki göstermeyeceksin. Mısır’daki eli kanlı darbeci El Sisi’nin darbesini ayakta alkışlayacaksın. ABD’nin Irak’a, Afganistan’a girmesine göz yumacaksın. Katil Esad’ın yüzbinlerce masumu katletmesine ses çıkarmayacaksın. Göçmenlere kapını kapatıp ölüme terk edeceksin ve sonra utanmadan, arlanmadan çıkıp Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ı diktatör olmakla ve Türkiye’deki yönetimi Nazi yönetimi ile eşdeğer göstereceksin!

Bu yaklaşım en hafif anlamıyla edepsizliktir! Alçaklıktır! Düşmanlıktır…!

Çok açık ifade ediyorum. Terörle mücadelemizin önündeki en büyük engel “Batı’dır”.  Karşı karşıya bulunduğumuz terör tehditlerinin sorumluları bu alçaklardır. PKK, DAEŞ, PYD, YPG gibi terör örgütlerini besleyen ve üzerimize salanlar bunların ta kendileridir.

Nerede ne kadar Türkiye düşmanı satılmış hain varsa onları başlarının üzerinde taşıyorlar, sahip çıkıp saraylarında ağırlıyorlar! Terör liderlerini ve avamelerini iade etmemek için onlarca bahanenin arkasına saklanıyorlar!

Tüm bunlar yetmemiş gibi birde Türkiye’yi alenen tehdit etme cüretini gösterebiliyorlar. Tarihleri zulüm, işkence ve insanlık dışı eylemlerle dolu olanlar bize insanlık dersi vermezler.

Dünyayı kan gölüne çevirenler, var ettikleri bu trajedilere bakmaksızın Türkiye’ye hukuk, demokrasi, insan hakları ve özgürlük dersi veren küstahlara anladıkları dilde yanıt veren bir dünya liderine sahip olmamız tek tesellimizdir!

Yazıma son verirken; Batı’nın bu sözde demokratlarına merhum Erbakan’ın o veciz sözüyle yanıt vermek istiyorum.

“Haydi Oradan”

MEHMET ZENGİN

10/11/2016

Share
1015 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!” için 1 yorum

 1. Cihan : diyor ki:

  Türkiye içerden ve dışardan büyük bir saldırı altındadır. Emperyalist ve Siyonist saldırı ‘yerli’! işbirlikçi güruhla üstümüze geliyor. Allah bunlara fırsat vermesin. Halkımız uyanık olmalı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Bu din, vermek dinidir

  23 Nisan 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Bu din, vermek dinidir İran Evliyasından Muhyiddin-i Dusti hazretlerine “rahmetullahi aleyh”, bir gün bazı dostları gelip; - Dünyada en güzel şey nedir? diye sordular. Cevabında; - Dünyada en güzel şey, dünyaya düşkün olmamaktır, buyurdu. Anlayamadılar. O zaman sordu onlara: - Sizce dünyada en kıymetli maden nedir? - Altındır efendim. - Peki altından kıymetli olan nedir? - Bilmiyoruz hocam, nedir? - O altını, ihtiyaç sahibi başka Müslümana vermektir. Bu din, vermek dinidir. Veren aziz olur, alansa ...
 • Sevgilinin Sevgiliye Kavuştuğu Gece: Miraç Gecesi

  23 Nisan 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Sevgilinin sevgiliye kavuştuğu en güzel, en kutlu ve de en mübarek olan gecelerden bir gece olan Miraç kandili ve gecesi tüm Müslüman alemine hayırlı olsun.   Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) göğe yükselerek Yüceler yücesi olan Yüce Mevla’nın huzuruna en güzel şekilde kabul edildiği mübarek gecedir.  İlahilerin birçok sırrını, hikmetini ve de bereketini kendi bünyesinde bulunduran bu gecede İsra Suresinin ilk ayeti kerimesinde şöyle ifade edilmektedir: “Bir gece, kendisine ayetlerimizden bir kısmını gösterelim diye (M...
 • BENİM OYUM ÜSTÜN

  23 Nisan 2017 KÖŞE YAZARLARI

  BENİM   OYUM   ÜSTÜN Yapılan başkanlık oylamasından sonra; yine birileri azıttı. Çıkan sonucu hazmedemedikleri için, olsa gerek; kendileri gibi düşünmeyen insanları; aşağılamaya, hakaret etmeye başladılar. Anadolu şehirlerindeki evet oylarının fazlalığı; Anadolu şehirlerine hakaret içeren, saldırmalara dönüştü. Artık pes, doğrusu. Bu insanlar, sözde; demokrasiye inandıklarını söyleyen, insanlardır. Ancak, Onların demokrasi anlayışında, kendileri gibi düşünmek, fikri; yatmaktadır. Eğer, kendileri gibi düşünmeyen fikir önde çıkarsa; O zaman, o...
 • Dünya, imtihan yeridir

  22 Nisan 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Dünya, imtihan yeridir İstanbul Evliyasından Hüsameddin Nakşi hazretleri "rahmetullahi aleyh", bir günkü sohbetinde; - Bu dünya “imtihan yeri”dir, buyurdu. Görünüşü tatlı ise de, aslı acıdır. Su gibi görünen bir serap, şeker kaplanmış zehirdir. Kendisini sevenlere en kötü şeyleri yapar. Şöyle devam etti: - Ona tutulan akılsızdır. Görünüşüne aldanan, sonsuz felakete düşer. Hadis-i şerifte; “Dünya ile ahiret birbirine zıttır. Birini razı edersen, öteki gücenir” buyuruldu. Sordular: - Peki efendim, bu kadar kötü...
UA-36507442-2