logo

12 Haziran 2015

Hayata İlk Adımlarında Küçükçekmece Belediyesi Yanlarında

15Küçükçekmece Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen Gazi Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni’nde renkli görüntüler yaşandı.

Okul bahçesinde geniş bir katılımla gerçekleşen mezuniyet törenine, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Besim Müftüoğlu, Okul Müdürü Tayfun Aksu, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

“GENÇLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun ardından söz alan Besim Müftüoğlu, başarılı olan tüm gençleri ve ailelerini tebrik ederek, “Biz Küçükçekmece Belediyesi olarak gençlerin her zaman yanındayız. Gençlerimizin dünyada da çok iyi yerlerde olmasını arzu ediyoruz” dedi. Protokol üyeleri ve öğretmenler tarafından mezun olmaya hak kazanan öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi.

KEP ATMA TÖRENİ AYAKTA ALKIŞLANDI

Törende gençlerin mezuniyet heyecanına ortak olan ebeveynleri büyük mutluluk yaşadı. Tören sonunda yapılan kep atma ritüeli ise ayakta alkışlandı. Okul birincisi olan Ahmet Yazıcı’nın, Gazi Anadolu Lisesi Yaş Kütüğüne adını yazması ve okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olan öğrencilerin okul flaması ve Türk bayrağını 11. Sınıf öğrencilerine teslim etmesi ise herkesi duygulandırdı. Program sonunda ise öğrenciler canlı müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirdi.

Share
259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2