logo

29 Haziran 2016

Harran SHM şehit ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi

7497fdfb-bfc0-4302-b865-74301ae4e889Harran Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verildi.

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne ( ASPİM)  bağlı Harran Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Harran’da şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verildi.

Düzenlenen İftar programına, Harran kaymakamı Temel Ayca, Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Harran Garnizon Komutanı Murat Uyanık, , Aile Soysal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan, Harran İlçe Emniyet Müdürü Özgür Çekçeki, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, “ Kıymetli şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve gazi yakınlarımız sizler bu toprakların bağımsızlığı için bu toprakların ilelebet istiklali için, mutluluğu için, esenliği için sizler bu topraklarda yaşayan insanların refahı için, mutluluğu için kanını dökmüş, şehit olmuş bu topraklara girmiş veya yaralanmış en kıymetli varlıklarımızın yakınlarısınız. Sizler bizim baş tacımızsınız. Sizlerle beraber olmak, sizlerle bu mübarek günde bu ulvi günde sizlerle beraber olmak ve sizlerle bunu paylaşmak bizim için mutluluktur. Devletimizin gönlü, her kurumunun kapısı her zaman sizlere açıktır. Sizin için ne yapsak ne tür hizmetlerde bulunsak azdır ” dedi.

Harran Kaymakamı Temel Ayca ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, iftar programı düzenleyen ASP İl Müdürlüğü ve Harran Sosyal Hizmet merkezi müdürlüğüne teşekkür etti.

 

Share
240 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2