logo

HALLAÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

34Gündem Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Hallaç’ın oğlu, aynı zamanda 34 Gündem Gazetesi Haber Müdürü olan Yusuf Hallaç, Mahmutoğlu ailesinden Serap ile 11 Kişilik Nikah Şahitleri huzurunda dünya evine girdi.

HALLAÇÇ,

Bağcılar Halk Sarayı’nda yapılan sunumunu ünlü Radyo ve Tv Programcısı Mikrofon Delisi’nin yaptığı görkemli düğün, davul zurna ile başladı daha sonra sahneye çıkan Halk müziği sanatçısı İbrahim Delibaş’ın söylediği türkülerle, çekilen halaylar ve oynanan oyunlarla gece genç saatlere kadar devam etti. Hallaç Çiftinin bu mutlu gününe Sanatçı, STK, Siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

HALLAÇ

Nikâhta Bir İlk Yaşandı

Yusuf Hallaç ile Serap Mahmutoğlu’nun nikâh şahitliği için 11 kişiyi nikâh şahidi olarak karşısında gören nikâh memuresi şaşkınlığını gizleyemedi.

HALLAÇ,.

Çiftinin nikah şahitliklerini; Mardin Federasyonu Genel Başkanı İbrahim Biter, 2015 Sarı Çiçek Yayla Festival Ağası Mehmet Esme, 2014 Sarıçiçek Yayla Festival Ağası Mehmet Aksu, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer TunçMehmet Hallaç, Basri Genç, Mikail Kaya, İbrahim Tanısa, Galip Kızıltaş, Fatma Kızıltaş ve Hüseyin Hallaç yapı.

Share
1470 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2