logo

reklam

HALKA YÜREĞİNLE GİT BAHANELERİNLE DEĞİL..!


facebooktwitter
Abdurrahman YEŞİLDAĞ
abdurrahmanyesildag13@gmail.com

Siyaset seçime doğru son virajlarını alırken,herkesimin bu yarışın izleyicisi konumunda görünmesi sakın kimseleri yanıltmasın.Ülkeyi yönetecek Siyasetçilerede yine bu Halkın yetki vereceğidir.Sen çare arıyorken o bahane arıyorsa bırak gitsin.

         Bir yandan parelel temizlik devam ederken diğer taraftan papanın üzerine vazife olmadan soy kırım iddiasını dile getirerek kışkırtıcı söylemlerinden vaz geçmemesi.Dünyanın her yerinde Müslüman düşmanlığı her geçen gün artarak devam etmekte.papa diyorki soykırım… Yesinler papanın bu söylemini bunun adı soykırım değil asıl adı ve amacı dünya kurulduğundan beridir hep yapılan, Müslümanı müslümana kırdırın politikasıdır…. Asıl soy kırım Ermenilerin yaptığı Sırpların kadın çocuk yaşlı demeden müslümanı katlettikleri srebrenitsa katliamı ve bunun benzer örnekleri olan Cezayirde ,Irakta,Sürriyede kısacası Dünyanın her yerinde Müslüman halka yapılan katliamlardır.En fazla zorumuza giden ise  memleketin başına bela olmuş,paralel yapının finansmanı olan paralelin para elleri yangını söndürecekleri yerde körüklemeleri çok can sıkıcı bir durum olmaktadır.

         Hangi olaya el atılsa altından paralel ve parelel yapıya destek vermiş para elleri çıkıyor ortaya.Bu elleri tam manasıyla bir keşif ede bilsek işimiz daha kolay olacak diye düşünüyorum.Nasıl bir şebeke bu her taşın altındalar,Bindiğimiz bu gemide bir deliği kapatırken çok geçmeden başka bir yerden başka bir delik açılarak meşgül ve zor duma düşürülmeyle karşı karşıya bırakılıyoruz.

        VALLAHİDE BİLLAHİDE BU GEMİ BATARSA HEP BİRLİKTE BOĞULURUZ..!!

       Hükümetin her defasında vurgu yaptığı,Bazı kesimlerin,Piyasaları rahatsız edecek ve bilinçli olduğu kesinleşmiş açıklamaların yapılmaması uyarsına kulak asan yok.Kendilerini ülkelerin kaderlerine yön verecek taraf olarak gören iş dünyasının bazı aktörleri bilsinlerki. Artık karşılarında sesiz ve her dediklerine evet diyecek bir Siyasi irade oniki yıl evel online casino tarih sayfalarına gümülmüştür. Bu anlamsız ve zamanlaması manidar açıklamaların,Halk nazarında kıymete bineceğini sanıyorlarsa yanılıyorlar.Hazinenin halkın vergisiyle biriktirilen birikimlerinin doların yükselişi,Ekonominin bıçak sırtına bindirilmesi kimseye fayda vermez.Sadece diyoruzki;Allah korusun bu Gemi batarsa hep birlikte batar ve helak oluruz.Irak,Süriye vs diğer ülkeler nasıl ki Ülkelerindeki kaostan kaçarak bir şekilde bize sığındıkları zaman hiç tereddüt etmeden bunlara kapılarımızı açtık.Peki biz kim kapılarını açacak ? Biz nereye giderizki.? Gidecek yerimiz sizce varmı.? Bana göre yok.Bilen varsa lütfen söylesin.….Dünya Ülkelerinin ve içimizdeki Vatan hayinlerinin çoğu,ellerinden geldikçe paralel denen bu yapıya her türlü lojistik ve maddi desteği ve hatta Medya desteğini sonuna kadar vermeye devam etmekteler.

       Halkımız bahanelerin,oynanan oyunların ve böl parçala yok et mantığının kimlere ait olduğunu bu süreçte anlamış durumda.Parelel,barış süreci,ekonominin altına dinamit koyma projesi ve en son hamleleri ise kaos çıkararak Siyasi darbe yaparak itibarsızlaştırma çalışmlarıdır.Boşuna sevinmesinler derim bunların kazdıkları koyuya düşmeleri an meselesidir.Bu güçlerin sabote ettiği ve üzerine senaryolar yazdıkları oyunlar son demlerini yaşamaktadır.Aziz milletimiz Bahane değil çözüm üretenlerden yana Demokratikleşme ve İstikrarın devam ettiği,Kaos ortamlarından uzak ve Refah seviyesinin yüksek olduğu ve samimi idarecilerle yönetilmek  istiyor.Kesin olan bir şey ise,Bu seçim sürecinde halka yüreğini açan kazanacaktır.Eleştirmekten başka bir adım öteye gidemeyenler her kim olursa olsun tökezleyip Halkın gazabına uğrayacaklardır.

        Bur dan diyoruz ki işinizde bahane değil çözüm arayınız.Siyasetçinin işide siyaset idare ve yönetmek ise,Yapılması gereken,bahane değil çözüme odaklı şeyler yapılmalı samimi ve dürüstçe.

Abdurrahman YEŞİLDAĞ

 

Share
849 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Kötü arkadaşlardan ayrıl!

  17 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kötü arkadaşlardan ayrıl! Şırnak civarında yetişen Velilerden Şeyh İbrahim Hakkı hazretleri “rahmetullahi aleyh“, bir gün fena arkadaşlara aldanan sevdiği bir genci görüp, şefkatli bir sesle; - Görüyorum ki, “Allah adamları” ile görüşmekten sıkılıyor, zenginlerle, dünyaya düşkün olanlarla bulunmak istiyorsun, buyurdu. Delikanlı mahcup bir eda ile önüne bakıyordu. Devam etti: - Aman oğlum! O kötü arkadaşlarla düşüp kalkmak, insanı sonsuz felakete götürür. Onların yağlı, tatlı yemekleri, zehir gibi gönlü öldür...
 • ÜNLÜLERİN KUAFÖR’Ü TAYFUN BAKIRHAN MAGAZİN GÜNDEMİ PROGRAMINA KONUK OLDU !

  16 Mayıs 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, SÜRMANŞET

  Ünlülerin kuaför'ü Tayfun Bakırhan ,hafta içi hergün yayınlanan magazin gündemi programında Kadir Balık'ın konuğu oldu. Programda çalışmalarıyla ilgili konuşan Bakırhan ,herşeyin gayet iyi olduğunu ve  devam ettiğini söyledi. Yakında  kendi sponsorluğunda  önemli bir projeyle hem medyada hemde  hayranlarının karşısında olacağınıda ifade etti.  ...
 • ETNOSPOR ETKİNLİKLERİ

  16 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  ETNOSPOR ETKİNLİKLERİ İstanbul Yeni Kapı'da 11-14 Mayıs günleri, ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ etkinlikleri düzenlenmiştir. Bu festivalin yapılmasını amaçlayan, kurum; hedeflerini şöyle açıklamaktadır, Dünya Etnospor Konfederasyonu, geleneksel sporların günümüzde yaşatılması ve uzmanlaşması için her türlü spor faaliyetini destekler. Geleneksel sporları var eden kültürel mirası, toplumun zenginliği olarak görür ve bu mirası korumayı görev bilir. Dünya Etnospor Konfederasyonu, çocukların eğitiminde önemli bir yere sahip olması hasebiyle sportif o...
 • Kemiğe yazılan yazı

  15 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kemiğe yazılan yazı Sa’d bin Ebi Vakkas, Kûfe vilayetine, Vali olup, ev yapmak arzu etti kendine. Arsa bulup, istedi onu satın almayı, Lakin bir mecusiye aitti yarı payı. Çağırıp buyurdu ki: (Bu hisseni bana sat!) Cevaben; (Satmam) dedi mecusi ona fakat. Para verdi ise de değerinden pek fazla, Yanaşmadı mecusi satmaya yine asla. Dediler ki: (Efendim bir mecusi kimseye, Ne lüzum var bu kadar fazla ısrar etmeye. Siz bugün valisiniz, o, mecusi bir kişi, Parasını vererek, bitirin hemen işi.) Mecusi bunu duyup, evine gitti h...
UA-36507442-2