logo

reklam

HALKA YÜREĞİNLE GİT BAHANELERİNLE DEĞİL..!


facebooktwitter
Abdurrahman YEŞİLDAĞ
abdurrahmanyesildag13@gmail.com

Siyaset seçime doğru son virajlarını alırken,herkesimin bu yarışın izleyicisi konumunda görünmesi sakın kimseleri yanıltmasın.Ülkeyi yönetecek Siyasetçilerede yine bu Halkın yetki vereceğidir.Sen çare arıyorken o bahane arıyorsa bırak gitsin.

         Bir yandan parelel temizlik devam ederken diğer taraftan papanın üzerine vazife olmadan soy kırım iddiasını dile getirerek kışkırtıcı söylemlerinden vaz geçmemesi.Dünyanın her yerinde Müslüman düşmanlığı her geçen gün artarak devam etmekte.papa diyorki soykırım… Yesinler papanın bu söylemini bunun adı soykırım değil asıl adı ve amacı dünya kurulduğundan beridir hep yapılan, Müslümanı müslümana kırdırın politikasıdır…. Asıl soy kırım Ermenilerin yaptığı Sırpların kadın çocuk yaşlı demeden müslümanı katlettikleri srebrenitsa katliamı ve bunun benzer örnekleri olan Cezayirde ,Irakta,Sürriyede kısacası Dünyanın her yerinde Müslüman halka yapılan katliamlardır.En fazla zorumuza giden ise  memleketin başına bela olmuş,paralel yapının finansmanı olan paralelin para elleri yangını söndürecekleri yerde körüklemeleri çok can sıkıcı bir durum olmaktadır.

         Hangi olaya el atılsa altından paralel ve parelel yapıya destek vermiş para elleri çıkıyor ortaya.Bu elleri tam manasıyla bir keşif ede bilsek işimiz daha kolay olacak diye düşünüyorum.Nasıl bir şebeke bu her taşın altındalar,Bindiğimiz bu gemide bir deliği kapatırken çok geçmeden başka bir yerden başka bir delik açılarak meşgül ve zor duma düşürülmeyle karşı karşıya bırakılıyoruz.

        VALLAHİDE BİLLAHİDE BU GEMİ BATARSA HEP BİRLİKTE BOĞULURUZ..!!

       Hükümetin her defasında vurgu yaptığı,Bazı kesimlerin,Piyasaları rahatsız edecek ve bilinçli olduğu kesinleşmiş açıklamaların yapılmaması uyarsına kulak asan yok.Kendilerini ülkelerin kaderlerine yön verecek taraf olarak gören iş dünyasının bazı aktörleri bilsinlerki. Artık karşılarında sesiz ve her dediklerine evet diyecek bir Siyasi irade oniki yıl evel online casino tarih sayfalarına gümülmüştür. Bu anlamsız ve zamanlaması manidar açıklamaların,Halk nazarında kıymete bineceğini sanıyorlarsa yanılıyorlar.Hazinenin halkın vergisiyle biriktirilen birikimlerinin doların yükselişi,Ekonominin bıçak sırtına bindirilmesi kimseye fayda vermez.Sadece diyoruzki;Allah korusun bu Gemi batarsa hep birlikte batar ve helak oluruz.Irak,Süriye vs diğer ülkeler nasıl ki Ülkelerindeki kaostan kaçarak bir şekilde bize sığındıkları zaman hiç tereddüt etmeden bunlara kapılarımızı açtık.Peki biz kim kapılarını açacak ? Biz nereye giderizki.? Gidecek yerimiz sizce varmı.? Bana göre yok.Bilen varsa lütfen söylesin.….Dünya Ülkelerinin ve içimizdeki Vatan hayinlerinin çoğu,ellerinden geldikçe paralel denen bu yapıya her türlü lojistik ve maddi desteği ve hatta Medya desteğini sonuna kadar vermeye devam etmekteler.

       Halkımız bahanelerin,oynanan oyunların ve böl parçala yok et mantığının kimlere ait olduğunu bu süreçte anlamış durumda.Parelel,barış süreci,ekonominin altına dinamit koyma projesi ve en son hamleleri ise kaos çıkararak Siyasi darbe yaparak itibarsızlaştırma çalışmlarıdır.Boşuna sevinmesinler derim bunların kazdıkları koyuya düşmeleri an meselesidir.Bu güçlerin sabote ettiği ve üzerine senaryolar yazdıkları oyunlar son demlerini yaşamaktadır.Aziz milletimiz Bahane değil çözüm üretenlerden yana Demokratikleşme ve İstikrarın devam ettiği,Kaos ortamlarından uzak ve Refah seviyesinin yüksek olduğu ve samimi idarecilerle yönetilmek  istiyor.Kesin olan bir şey ise,Bu seçim sürecinde halka yüreğini açan kazanacaktır.Eleştirmekten başka bir adım öteye gidemeyenler her kim olursa olsun tökezleyip Halkın gazabına uğrayacaklardır.

        Bur dan diyoruz ki işinizde bahane değil çözüm arayınız.Siyasetçinin işide siyaset idare ve yönetmek ise,Yapılması gereken,bahane değil çözüme odaklı şeyler yapılmalı samimi ve dürüstçe.

Abdurrahman YEŞİLDAĞ

 

Share
805 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Seyyid Burhâneddîn

  15 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

    Seyyid Burhâneddîn’in kalblere huzur veren vâzları vardı. Bu vâzlarından biri şöyledir: “Allahü teâlâ; “Dünyâ hayâtı ancak metâ-ı gurûr’dur” buyurmaktadır. Bâzı ârifler de: “Dünyâyı üç talakla boşa! Kendine ondan başka birini ara! Çünkü dünyâ kötü bir zevcedir. O kendine gelene kıymet vermez. Ondan Rabbine dön! O sana ezâ etmeden önce ondan korun ve onun hevâsından uzaklaş. İşte bu sûrette Cennet’e girersin.” buyurmaktadır. Hepimiz dünyânın birgün yok olacağını, kendine sarılanları yalnız bırakacağını biliyoruz. Böyle olduğu o kadar ...
 • SİZ ÖYLE OLUN YETER

  14 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Her şeyin kuralı olduğu gibi, birlikte yaşamanın da vardır. Bunlardan en önemlisi karşılıklı saygıdır. Toplum dün bu saygının yaşaması için yasalarda suç sayılmayan ayıplar belirlemişti. Bunlardan bazıları: “ Büyüklerin karşısında derli toplu otur, ayıp! “ “ Yerli yersiz her şeye gülme, ayıp! ” “ Erkekler sakız çiğnemez, ayıp! ” “ Öksürürken elini ağzına kapa, ayıp! ” “ Büyükler, ayakta dururken oturulmaz, ayıp! “ “ Büyükler konuşurken lafa karışılmaz, ayıp! “ “ Çayı, kahveyi höpürdeterek içilme, ayıp! “ “ Yemek yerken a...
 • ABD’NİN BÜYÜSÜNÜ İSLAM’LA SAVAŞ BOZDU

  14 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  DÜNYAYI YÖNETEMEDİ ŞİMDİ DÜNYADAN İNTİKAM ALIYOR. ABD'NİN BÜYÜSÜNÜ İSLAM’LA SAVAŞ BOZDU.. ABD’nin, uzun yıllar süren, kan ve gözyaşı üzerine devam eden sömürü düzeninin saldırgan hareketleri, ölüm öncesi son çırpınışlara benzemektedir. Çünkü tarihte bir vakadır ki; yıkılmaya yüz tutmuş devletler ve uygulaya geldikleri şiddet ve baskıyı son zamanlarda daha da artırmışlardır. ABD yönetiminin terör örgütlerine destek vermesi hatta onları yönetmesi artık tartışma olmaktan bile çıkmış bir gerçektir. Sovyetler'in çöküşünden hemen sonra küresel...
 • Utbe bin Rebîa

  14 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Utbe bin Rebîa (Arapça: عتبة بن ربيعة) (ö. 624, Bedir), Kureyş'in ileri gelenlerinden bir pagan. Küçük yaşta babasını kaybetti ve Harb bin Ümeyye tarafından büyütüldü. Mekke'de sözü dinlenen, cömert ve şiire ilgi duyan bir kişilikti. Muhammed, Kur'an'ı tebliğ etmeye başlayınca açıktan karşı çıkanlardan birisiydi. Muhammed'in, atalarını ve putlarını kötülemekten vazgeçmesi için amcası Ebu Talip'le görüşen heyetin içindeydi. Utbe, peygambere karşı çıksa da davasından vazgeçirmek için yumuşak bir şekilde davrandı ve asla ona eziyet etmedi. K...
UA-36507442-2