logo

reklam

HALKA YÜREĞİNLE GİT BAHANELERİNLE DEĞİL..!


facebooktwitter
Abdurrahman YEŞİLDAĞ
abdurrahmanyesildag13@gmail.com

Siyaset seçime doğru son virajlarını alırken,herkesimin bu yarışın izleyicisi konumunda görünmesi sakın kimseleri yanıltmasın.Ülkeyi yönetecek Siyasetçilerede yine bu Halkın yetki vereceğidir.Sen çare arıyorken o bahane arıyorsa bırak gitsin.

         Bir yandan parelel temizlik devam ederken diğer taraftan papanın üzerine vazife olmadan soy kırım iddiasını dile getirerek kışkırtıcı söylemlerinden vaz geçmemesi.Dünyanın her yerinde Müslüman düşmanlığı her geçen gün artarak devam etmekte.papa diyorki soykırım… Yesinler papanın bu söylemini bunun adı soykırım değil asıl adı ve amacı dünya kurulduğundan beridir hep yapılan, Müslümanı müslümana kırdırın politikasıdır…. Asıl soy kırım Ermenilerin yaptığı Sırpların kadın çocuk yaşlı demeden müslümanı katlettikleri srebrenitsa katliamı ve bunun benzer örnekleri olan Cezayirde ,Irakta,Sürriyede kısacası Dünyanın her yerinde Müslüman halka yapılan katliamlardır.En fazla zorumuza giden ise  memleketin başına bela olmuş,paralel yapının finansmanı olan paralelin para elleri yangını söndürecekleri yerde körüklemeleri çok can sıkıcı bir durum olmaktadır.

         Hangi olaya el atılsa altından paralel ve parelel yapıya destek vermiş para elleri çıkıyor ortaya.Bu elleri tam manasıyla bir keşif ede bilsek işimiz daha kolay olacak diye düşünüyorum.Nasıl bir şebeke bu her taşın altındalar,Bindiğimiz bu gemide bir deliği kapatırken çok geçmeden başka bir yerden başka bir delik açılarak meşgül ve zor duma düşürülmeyle karşı karşıya bırakılıyoruz.

        VALLAHİDE BİLLAHİDE BU GEMİ BATARSA HEP BİRLİKTE BOĞULURUZ..!!

       Hükümetin her defasında vurgu yaptığı,Bazı kesimlerin,Piyasaları rahatsız edecek ve bilinçli olduğu kesinleşmiş açıklamaların yapılmaması uyarsına kulak asan yok.Kendilerini ülkelerin kaderlerine yön verecek taraf olarak gören iş dünyasının bazı aktörleri bilsinlerki. Artık karşılarında sesiz ve her dediklerine evet diyecek bir Siyasi irade oniki yıl evel online casino tarih sayfalarına gümülmüştür. Bu anlamsız ve zamanlaması manidar açıklamaların,Halk nazarında kıymete bineceğini sanıyorlarsa yanılıyorlar.Hazinenin halkın vergisiyle biriktirilen birikimlerinin doların yükselişi,Ekonominin bıçak sırtına bindirilmesi kimseye fayda vermez.Sadece diyoruzki;Allah korusun bu Gemi batarsa hep birlikte batar ve helak oluruz.Irak,Süriye vs diğer ülkeler nasıl ki Ülkelerindeki kaostan kaçarak bir şekilde bize sığındıkları zaman hiç tereddüt etmeden bunlara kapılarımızı açtık.Peki biz kim kapılarını açacak ? Biz nereye giderizki.? Gidecek yerimiz sizce varmı.? Bana göre yok.Bilen varsa lütfen söylesin.….Dünya Ülkelerinin ve içimizdeki Vatan hayinlerinin çoğu,ellerinden geldikçe paralel denen bu yapıya her türlü lojistik ve maddi desteği ve hatta Medya desteğini sonuna kadar vermeye devam etmekteler.

       Halkımız bahanelerin,oynanan oyunların ve böl parçala yok et mantığının kimlere ait olduğunu bu süreçte anlamış durumda.Parelel,barış süreci,ekonominin altına dinamit koyma projesi ve en son hamleleri ise kaos çıkararak Siyasi darbe yaparak itibarsızlaştırma çalışmlarıdır.Boşuna sevinmesinler derim bunların kazdıkları koyuya düşmeleri an meselesidir.Bu güçlerin sabote ettiği ve üzerine senaryolar yazdıkları oyunlar son demlerini yaşamaktadır.Aziz milletimiz Bahane değil çözüm üretenlerden yana Demokratikleşme ve İstikrarın devam ettiği,Kaos ortamlarından uzak ve Refah seviyesinin yüksek olduğu ve samimi idarecilerle yönetilmek  istiyor.Kesin olan bir şey ise,Bu seçim sürecinde halka yüreğini açan kazanacaktır.Eleştirmekten başka bir adım öteye gidemeyenler her kim olursa olsun tökezleyip Halkın gazabına uğrayacaklardır.

        Bur dan diyoruz ki işinizde bahane değil çözüm arayınız.Siyasetçinin işide siyaset idare ve yönetmek ise,Yapılması gereken,bahane değil çözüme odaklı şeyler yapılmalı samimi ve dürüstçe.

Abdurrahman YEŞİLDAĞ

 

Share
833 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili

  30 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Gönül evlerimizi aydınlatan Regaip Kandili mübarek olsun!   Kandiller zincirlerinin ilk halkalarına sahip olan “Regaip” kelimesi herhangi bir şeyi istemesi, elde edilmesi arzu edilen değerler, arzulamak, ona karşı meyletmek ve onu elde etmek için çaba sarf etmek demektir.   Kainat’ın Efendisi Hz. Muhammed Mustafa’dan (s.a.v) rivayet edilen bir hadisi şerifte şöyle geçer: “… Sizler sakın ola Recep ayının ilk Cuma arefesini (yani Perşembe gününü ve akşamını, Regaip gecesini) ihmal etmeyesiniz (gaflet içerisinde geçirmeyiniz.) O, öyle...
 • GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR

  29 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ey İman Edenler Zina Etmeyin, Gençligini Zinadan Koruyana Cennet Vardır (Kaynak Beyheki) .. GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının ikazı farklı oldu: – Ben yiyecek fa...
 • ÇOCUĞU ORTADAN KESİN

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  " ÇOCUĞU ORTADAN KESİN Hz. Davud zamanında genç bir kadın , çocuğunu alıp gezmeye çıkarmıştı . Dinlenmek amacıyla yeşillik bir yer bulup oraya oturdular. Bu sırada yanlarına başka bir kadın gelmişti . O kadının da yanında bir çocuğu vardı . Çocuklar hemen hemen aynı yaştalardı . Kadınlar tanıştılar . Sonradan gelen kadın diğer kadına nazaran yaşça büyüktü ve onun ablası konumundaydı . Aralarında konuşurlarken çocuklar da önlerinde oynuyorlardı . Bu sırada büyük kadının çocuğu çalılıkların arkasına girip gözden kaybolmuştu . Annesi bunun far...
 • Günaydın!!!

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Misak ı Milli nin sınır taşı olan ve halkın % 70' i türkmen ve araplardan oluşan Kerkük şehrinde artık Kürdistan bayragı esiyor ve Maşallah istihbaratımız yeni anladı galiba... Kerkük Irak petrolünün % 40 ını üretiyor, Dünya'da petrol üretiminin önemli bir kaynağını Kerkük üretiyor. Misak ı Mili nin çizilmemesi için elinden geleni yapan İngiliz'in şımarık prensi Barzani bölgeyi yeni bir kavgaya doğru sürüklüyor. Bölgede zaten söz sahibi olan Kürdistan Irak Federe eyaletinin bu hareketi, bölgenin gerçek hakimi Arapları ve Türkleri hem birleşt...
UA-36507442-2