logo

HALKA YÜREĞİNLE GİT BAHANELERİNLE DEĞİL..!


facebooktwitter
Abdurrahman YEŞİLDAĞ
abdurrahmanyesildag13@gmail.com

Siyaset seçime doğru son virajlarını alırken,herkesimin bu yarışın izleyicisi konumunda görünmesi sakın kimseleri yanıltmasın.Ülkeyi yönetecek Siyasetçilerede yine bu Halkın yetki vereceğidir.Sen çare arıyorken o bahane arıyorsa bırak gitsin.

         Bir yandan parelel temizlik devam ederken diğer taraftan papanın üzerine vazife olmadan soy kırım iddiasını dile getirerek kışkırtıcı söylemlerinden vaz geçmemesi.Dünyanın her yerinde Müslüman düşmanlığı her geçen gün artarak devam etmekte.papa diyorki soykırım… Yesinler papanın bu söylemini bunun adı soykırım değil asıl adı ve amacı dünya kurulduğundan beridir hep yapılan, Müslümanı müslümana kırdırın politikasıdır…. Asıl soy kırım Ermenilerin yaptığı Sırpların kadın çocuk yaşlı demeden müslümanı katlettikleri srebrenitsa katliamı ve bunun benzer örnekleri olan Cezayirde ,Irakta,Sürriyede kısacası Dünyanın her yerinde Müslüman halka yapılan katliamlardır.En fazla zorumuza giden ise  memleketin başına bela olmuş,paralel yapının finansmanı olan paralelin para elleri yangını söndürecekleri yerde körüklemeleri çok can sıkıcı bir durum olmaktadır.

         Hangi olaya el atılsa altından paralel ve parelel yapıya destek vermiş para elleri çıkıyor ortaya.Bu elleri tam manasıyla bir keşif ede bilsek işimiz daha kolay olacak diye düşünüyorum.Nasıl bir şebeke bu her taşın altındalar,Bindiğimiz bu gemide bir deliği kapatırken çok geçmeden başka bir yerden başka bir delik açılarak meşgül ve zor duma düşürülmeyle karşı karşıya bırakılıyoruz.

        VALLAHİDE BİLLAHİDE BU GEMİ BATARSA HEP BİRLİKTE BOĞULURUZ..!!

       Hükümetin her defasında vurgu yaptığı,Bazı kesimlerin,Piyasaları rahatsız edecek ve bilinçli olduğu kesinleşmiş açıklamaların yapılmaması uyarsına kulak asan yok.Kendilerini ülkelerin kaderlerine yön verecek taraf olarak gören iş dünyasının bazı aktörleri bilsinlerki. Artık karşılarında sesiz ve her dediklerine evet diyecek bir Siyasi irade oniki yıl evel online casino tarih sayfalarına gümülmüştür. Bu anlamsız ve zamanlaması manidar açıklamaların,Halk nazarında kıymete bineceğini sanıyorlarsa yanılıyorlar.Hazinenin halkın vergisiyle biriktirilen birikimlerinin doların yükselişi,Ekonominin bıçak sırtına bindirilmesi kimseye fayda vermez.Sadece diyoruzki;Allah korusun bu Gemi batarsa hep birlikte batar ve helak oluruz.Irak,Süriye vs diğer ülkeler nasıl ki Ülkelerindeki kaostan kaçarak bir şekilde bize sığındıkları zaman hiç tereddüt etmeden bunlara kapılarımızı açtık.Peki biz kim kapılarını açacak ? Biz nereye giderizki.? Gidecek yerimiz sizce varmı.? Bana göre yok.Bilen varsa lütfen söylesin.….Dünya Ülkelerinin ve içimizdeki Vatan hayinlerinin çoğu,ellerinden geldikçe paralel denen bu yapıya her türlü lojistik ve maddi desteği ve hatta Medya desteğini sonuna kadar vermeye devam etmekteler.

       Halkımız bahanelerin,oynanan oyunların ve böl parçala yok et mantığının kimlere ait olduğunu bu süreçte anlamış durumda.Parelel,barış süreci,ekonominin altına dinamit koyma projesi ve en son hamleleri ise kaos çıkararak Siyasi darbe yaparak itibarsızlaştırma çalışmlarıdır.Boşuna sevinmesinler derim bunların kazdıkları koyuya düşmeleri an meselesidir.Bu güçlerin sabote ettiği ve üzerine senaryolar yazdıkları oyunlar son demlerini yaşamaktadır.Aziz milletimiz Bahane değil çözüm üretenlerden yana Demokratikleşme ve İstikrarın devam ettiği,Kaos ortamlarından uzak ve Refah seviyesinin yüksek olduğu ve samimi idarecilerle yönetilmek  istiyor.Kesin olan bir şey ise,Bu seçim sürecinde halka yüreğini açan kazanacaktır.Eleştirmekten başka bir adım öteye gidemeyenler her kim olursa olsun tökezleyip Halkın gazabına uğrayacaklardır.

        Bur dan diyoruz ki işinizde bahane değil çözüm arayınız.Siyasetçinin işide siyaset idare ve yönetmek ise,Yapılması gereken,bahane değil çözüme odaklı şeyler yapılmalı samimi ve dürüstçe.

Abdurrahman YEŞİLDAĞ

 

Share
876 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • AB’NİN DEPRASYON, EPİLEPSİ,ŞİFROZONİ YÜZÜ.

  23 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  AVRUPA BİRLİĞİ’NİN DEPRASYON, EPİLEPSİ,ŞİFROZONİ YÜZÜ. Bir tarafta önsözü ’ÇANAKKALE’ olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, diğer tarafta tarihin her sayfasında Türklerden ders almış emperyalist devletler topluluğu. Türk Milleti, Düvel-i Muazzama ya diz çöktürerek Lozan’ı gerçekleştiriyor. Devamında yurtta sulh cihanda sulh parolası ile ‘’Kimsenin bir karış toprağında gözüm yok’’ diyor. Avrupa Birliği içindeki emperyalist güçler ise Lozan’ın rövanşını almak için her fırsatta ülkemizi bölmek adına plan ve haritalar hazırlıyor, yayınlıyor ve yayınl...
 • Efendimiz (s.a.v)

  22 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

   Bir gün Resûlüllah (s.a.v) Efendimiz onları abası ile örttü, sonra şöyle buyurdu: “Yarabbi! Bunlar benim Âlim ve Ehli Beytimdir. Bunlara bereket ihsan eyle, bunları benim örttüğüm gibi sen kendilerini rahmetinle mağfiretinle setreyle. Hakikat ben bunları çok seviyorum, sende sev, sevenleri de sev, sevmeyenleri de sevme.” buyurdu. Resûlüllah (s.a.v) Efendimiz’in siyah aba ile örttükleri şunlardır: Hz. Ali (r.a), Hz. Fatımatüzzehra (r.anha), oğulları Hz. Hasan (r.a), Hz. Hüseyin (r.a). (İbn Sa’d, VI, 360, 362.)     Hz.Ali (r.a) Sıffin harbine g...
 • Ümmetin namusu olan Mescid-i Aksa öksüz ve yetim!

  22 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET, SÜRMANŞET

  14 asırdır İslam’ın Haremi, Müslümanların izzeti, onuru ve namusu olan ve içinde Mescid-i Aksa’yı barındıran üç Harem-i Şerifinden birinin de yer aldığı kutsal topraklar Kudüs-ü Şerif; üzerine ölü toprağı atılmış, onur ve haysiyetlerini küresel güçlere satmış rejimlerinin ihanetleri nedeniyle yaklaşık 50 yıldır ‘Siyonist’ eli kanlı İsrail’in işgali altında. İsrail, İslam dünyasının basiretsizliği ve korkaklığından yararlanarak geçtiğimiz Cuma günü 50 yıllık işgalini bir adım daha öteye taşıdı. 50 yıllık işgal tarihinde ilk kez Mescid-i Aksa,...
 • ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇMİŞTİR

  22 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  URFAspor 2017 yılında bir alt lige düşmemiştir. URFAspor 2012 yılında küme düşmüstur. Evet...! Aslında şampiyon olduğu yıl küme düşmüştü. Siyasetin...Spora girdiği yıl...2013 yılında...Herkesin bildiği ama ses çıkarmadığı yıl. Sebeb olanlar kebab oldu ama olan URFAspora oldu. İşte o yıl URFAsporun adı, URFAsiyasetspor olmuştur. 2017 yılı..Şike'nın belgeleri ispatlı... Bizle ilgisi yok denilen adamın malum külübün resmi müdürü ispatlı. Etik..Adalet...Hukuk derken... Reisin meşhur deyimi devreye giriyor... " Atı ala...
UA-36507442-2