logo

reklam
30 Ekim 2016

HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİT MUSTAFA DİREKLİ PARKINA YENİ SPOR ALETLERİ

1Haliliye Belediyesi; adını 15 Temmuz hain askeri kalkışma girişiminde şehit olan Şanlıurfalı Mustafa Direkli’den alan Şehit Mustafa Direkli Parkı’na yerleştirilen yeni spor aletleri, monte işlemlerinin tamamlanmasıyla vatandaşların hizmetine sunuldu.

Başkan Fevzi Demirkol’un “Yemyeşil Haliliye” sloganıyla çalışmalarını yürüten Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelinde vatandaşların yaşam alanı olan park ve bahçelerde hummalı çalışmalarını sürdürüyor. Parklardaki eksik veya eskimiş spor aletlerini yenileyen ekipler, bu çalışmalarını birçok parkta tamamlarken, bir kısmında da çalışmalarına devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Haliliye halkının sağlık yaşamalarına katkı sağlamak amacıyla parklara spor aletleri yerleştirme çalışmaları kapsamında Veysel Karani Mahallesi’nde bulunan Şehit Mustafa Direkli Parkı’nda çalışmalarını tamamladı. 15 Temmuz kahramanlarından olan Şanlıurfa Şehit Mustafa Direkli’nin adının verildiği parkta hizmete sunulan yeni spor aletleri, vatandaşların da beğenisini topladı. Mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Fevzi Demirkol ve Haliliye Belediyesi’ne de teşekkür etti.

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2