logo

31 Mayıs 2015

HALİLİYE AK GENÇLİĞİN SEÇİM HEYECANI

6-AK Parti Şanlıurfa Haliliye ilçe gençlik kolları tarafından Şair Nabi Kültür merkezinde “İlk Oyum İlk Heyecan” isimli program düzenlendi.

7 Haziran genel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren Haliliye AK Gençlik ilk defa oy kullanacak olan yüzlerce gencin katıldığı  “İlk Oyum İlk Heyecan” isimli program düzenledi.

Düzenlenen programa katılan AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Nureddin Nebati burada bir konuşma yaptı; Nebati ” Gençler sizin heyecanının 50 yaşındaki bir adamı dahi heyecanlandırıyor. Bir ülkede gençler önden koşmaya başladı mı o ülke şuan da kalktığı gibi zilletten Millete doğru kalkmaya başlar. Bu milleti zilletten Millete kaldıran bir büyüğümüz var, o büyüğümüz gençlikten buraya koşarak geldi.  Türkiye’yi 13 yılda nereden nereye getirdi. Bu Gençlik bir tane değil, on tane değil, bin tane değil, Urfa AK Gençlik Urfa’yı öyle bir hareketlendirir ki Ankara’yı inletir “dedi.

AK Parti Şanlıurfa il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise;” Bugün yeni bir seçime giriyoruz. Sandığa bakıyorum, seçime bakıyorum hiç olmadığı kadar bir heyecan görüyorum. Bir gün var olmak çıkmıştık bu meydanlara, Bugün ise yeniden Büyük Türkiye’yi korumak için var olacağız diye çıkıyoruz. AK Parti yeniden tek başına iktidar olacak inşallah” dedi.

AK Parti Haliliye ilçe gençlik kolları başkanı Mustafa Bağmancı ise” Düzenlemiş olduğumuz programa katılıp biz AK Gençliği yaptığı konuşmayla daha da heyecanlandıran, kararlılığımızı bir kat daha arttıran Genel Başkan Yardımcımız sn Dr. Nureddin Nebati’ye, İL Başkanımız sn Zeynel Abidin Beyazgül’e, ilçe başkanımız Mehmet Canpolat’a ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Haliliye ilçe gençlik kolları tarafından düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr.Nureddin Nebati’nin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa il başkanı Zeynel Abidin Beyaz Gül, AK Parti Haliliye ilçe başkanı Mehmet Canpolat,  AK Parti Şanlıurfa il gençlik kolları başkanı Sedat Ertürk, AK Parti Haliliye ilçe gençlik kolları başkanı Mustafa Bağmancı ve yüzlerce genç katıldı.

 

Share
290 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2