logo

reklam
30 Nisan 2015

Halil Özcan’dan hal esnafına ziyaret

8AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında bir yandan 12 adayla birlikte ilçeleri gezerek aday tanıtım programlarına katılırken, bir yandan da esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, Şanlıurfa ŞUTİM Hal Pazarı esnafı ziyaretinde ilk önce Hal Pazarı Esnaf Başkanı Faruk Akbaş’ı da makamında ziyaret ederek taleplerini ve sorunları dinledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akbaş, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan’a seçim çalışmaları kapsamında başarılar dileğinde bulundu.

 

200 esnafa ziyaret

Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra, sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, Hal esnafı ziyaretinde 12 yıllık AK Parti icraatından bahsederken, Şanlıurfa’ya yapılan yatırım ve hizmetleri de anlatarak destek istiyor. Esnaflar ise, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Doç.Dr. Halil Özcan’a ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ettiler.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Özcan, 200’e yakın yaş sebze ve meyve satıcılarını ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinleyip, çözümü konusunda elinden geldiğince destek olacağını söyledi.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan esnaf ziyareti sırasında bazı esnafların çay ikramını geri çevirmedi. Birlikte çay içip sohbet etti.

 

Share
333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2