logo

07 Temmuz 2015

HAKAN AYSEV’DEN RAMAZAN’A YAKIŞAN İLAHİ YORUMU

Beylikdüzü Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında, Barış Mahallesi Migros AVM Açık Otopark Alanı’nda Türkiye’nin Pavarottisi olarak anılan Hakan Aysev sahne aldı. Güçlü sesi Beylikdüzü’nde yankılanan sanatçı Aysev, Ramazan’ın duygusuna yakışır şarkılarla da hayranlarına keyifli bir gece sundu.10

Ramazan akşamları, Beylikdüzü’nde farklı bir havada yaşanıyor. Eski Ramazan geleneklerini ve çeşitli şovları Beylikdüzü halkı ile buluşturan Beylikdüzü Belediyesi, sevilen sanatçıları da ilçenin etkinlik alanlarına getiriyor. Geçtiğimiz hafta Sunay Akın ile unutulmaz bir akşam yaşayan Beylikdüzü, bu hafta ise Hakan Aysev’in performansı ile opera tadında geçen bir geceyi geride bıraktı.

Konser öncesi Karagöz Hacivat Orta Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşayan vatandaşlar, Hakan Aysev’in sahnesi ile kaliteli müziğe doydu. Ramazan ayı için repertuarına ilahiler de koyan Aysev, farklı yorumu ile dinleyenlerde ayrı bir tat bıraktı. “Sordum Sarı Çiçeğe, Demedin mi” parçalarını vatandaşlarla birlikte içtenlikle seslendirdi. Zaman zaman nostaljik parçalarla Beylikdüzü’nü naif bir yolculuğa çıkardı. Kimi zaman da hareketli parçalarıyla coşturdu.

Share
445 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2