logo

reklam

HAÇLI ZİHNİYETİNİN İĞRENÇ YÜZÜ.!


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

‘’ALKIŞ TUTAN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ’’
Vahşi küresel sömürge kervanını Ortadoğu bölgesine demirleyen ABD ve onun bölgede gerçekleştirdiği iğrençliklere ortak olanların nasıl hayvani bir anlayışa sahip olduğu, tüm dünya tarafından görülen fotoğraflarla bir kez daha ortaya çıkmıştır.

 

ABD ve İngiliz askerleri tarafından Müslümanlar üzerine Haçlı seferleri başlatarak gerçekleştirdikleri alçaklıklar hafızalarımızda yerini almıştır. Afganistan ve Irak işgali ile birlikte sistemli bir şekilde işkenceye, vahşete ve tecavüzü uygulayan ABD VE İngiliz askerleri, hayvanlara dahi yakışmayacak davranışları sergilemişlerdir.

 

Irak ve Afganistan da hiç beklemediği bir bataklığa saplanan ABD ve diğer küresel çete mensuplar, bünyesinde barındırdığı tüm şerefsizlilikleri, alçaklıkları dünya kamuoyuna kare kare sunmuşlardır.
ABD’nin ve İngiltere’nin sapıkları, Ortadoğu bölgesinde insanları katlederek, işkence ederek, kadınlara-erkeklere tecavüz ederek,’’özgürlük ve demokrasi’’getirdiği iddiasıyla kaos, kargaşa, iç savaş ve ölümü miras bırakmışlardır.

 

‘’Özgürlük ve demokrasi ‘’ iddiasını Ortadoğu bölgesine işgallere çıktığında dünya kamuoyuna dayatan ve dünyada birçok satılmış medya aracını bu propagandasında kullanan sapıklığın merkezi ABD ve onun sapık-kanlı fantezi ortağı İngiltere’nin İslam dünyasına başlatılan Haçlı zihniyetinin iğrenç ve pis yüzünü Müslümanlara göstermektedirler.

 

ABD ve İngiliz askerlerinin, esir ettikleri Iraklı kadın ve erkekler üzerinde gerçekleştirdikleri kahpelikleri görüp de es geçecek bir tane vicdan sahibi yoktur. Bu alçaklıklara karşı insanın elinden bir şey gelmese bile ABD’ye, İngiltere’ye ve onlara destek veren kim olursa olsun herkese lanet etmek, bir rahatlama yöntemidir.

 

ABD ve İngiltere’nin kanlı emperyalizminde onlara garsonluk yapan, Müslümanlar üzerine yapılan Haçlı seferlerine alkış tutan ve Müslüman halka yapılanları reva gören kim olursa olsun, Müslümanlıktan nasibini almamış sahtekârlardır. Çünkü..Kahpeliğe ancak kahpeler,şerefsizliğe ancak şerefsizler susar.

 

Amerika’nın önderliğindeki, Haçlı zihniyetinin iğrenç yüzüne karşı dik duran ve şerefli olanların susmayacağı günler, bu günlerdir. ABD VE İngiliz köpeklerince,Müslümanların namusu kirletilmek isteniyorsa.!. Bu gün Afganistan, Irak ve Filistin’de kirletilen namuslar yarın hangi Müslüman ülkede kirleneceğini beklemek mi gerekiyor?
Türkiye’deki sağduyulu yürekler, bölgesindeki işgal ve her türlü rezilliğe muhatap edilmek istenilen emperyalistlerin karanlık oyunlarına karşın dik duruşu ile dünya da takdir toplarken, Bu seferde ABD’nin yedi başlı canavarı çatal dillerini göstererek ülkemizi karanlık oyunlarına alet etmek istemekte ve boyun eğdirmeye yönelmektedir.

 

Kendi ülkesinde uygulanmak istenilen kaos, istikrasızlık ve kargaşa ile halkın huzurunu bozucu tehlikelere alkış tutan yerli işbirlikçiler ise bu oyunun figüranlığını yapmakta ve devlet-millet kavramını inkar ederek, şahsi ihtiraslarını tatmin etme yollarını ABD ‘de ve yandaşlarında aramaktadır. ABD ve onun kahpeliklerine ortak olan yerli işbirlikçi kahpelerin de bilinen bütün karanlık niyetleri, halkımız tarafından tüm iğrençliği ile görülmektedir. Saygılarımla.
Hasan ALPARSLAN Araştırmacı Gazeteci- Yazar 9 Ekim 2015

Share
794 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • EN BÜYÜK DOKUNULMAZLIK HAKEMLERİN

  22 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  EN    BÜYÜK     DOKUNULMAZLIK    HAKEMLERİN Mevcut  Anayasa  değişiklikleri gündemde iken; bir madde  de, futbol hakemlerine dokunulmasına yönelik, konsa da; biz de şu işten bir kurtulsak... Beklentimiz bu yönde idi. Amma olmadı… Hafta sonları Ülke gündemini en çok meşgul eden konu; futbol  maçları ve  hakemleridir. Verdikleri, vermedikleri kararlar ile; günlerce konuşulurlar... Ülkede bir çok konu olmasına rağmen; onlar hep bir numaradır. Kimse hesap soramaz... Koca, koca başkanlara ceza verilir, onlar kenarda; kıs, kıs gülerler...
 • Allah İçin..

  21 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Aşağıdaki iki hadise dikkat edelim. Çok mühim! (İyi işe vesile olan, hayatında ve öldükten sonra da o işi yapanlar kadar sevap kazanır. Kötü işe ön ayak olana da, bu iş terk edilinceye kadar, bunun günahı yazılır.) (Bütün ibadetlere verilen sevab, Allah yolunda gazaya verilen sevaba göre, deniz yanında bir damla su gibidir. Gazanın sevabı da, Emr-i maruf ve nehy-i anilmünker sevabı yanında, denize göre bir damla su gibidir.) Şu halde, günah olan işlere yardımcı olmak, o günaha ortak olmak demektir. İnsanlığın dünya ve ahiret saadeti ...
 • NEREDE DEVLET – BURADA DEVLET

  21 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Gururlanmamak mümkün mü? Pazartesi gecesi (16.01.2017) saat 23:40 Reina katliamı sanığını Türk polisi, tek kurşun atmadan kimsenin burnunu kanatmadan, 20 dakikalık bir operasyonla dünyanın en iyi yetiştirilmiş 4 dil bilen DEAŞ’lı terörist (adına kurban ola) Abdülkadir Maşharipov’u hücre evinde, hemde suç ortaklarıyla canlı olarak yakalamıştır. Olaya, bir katil yakalama diye bakarsak gerçekten basit bir vakadır. Ama burda bir katil değil, dünya’yı rahatsız eden ve binlerce insanı katleden, yurdundan, yuvasından eden, dünya’yı yeniden dizayn etm...
 • Allahım..! İşlerin Hepsi Güzel.

  20 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Adamın biri bir gün bahçesinde otururken Hayvan dışkısından top yapan bir böceği görmüş, böcek pisliği ayakları ile yuvarlayarak giderken içinden şöyle geçirmiş: - Ey Allahım! Her şeyi çok güzel çok hoş yaratmışsın da, şu böceği sırf pislikle uğraşsın diye mi yarattın? Aradan bir kaç ay geçmiş adam umarsız bir hastalığa yakalanmış. Derdine kimseler çare bulamamış. En sonunda bilge bir doktor ''Bak demiş bazen bahçelerde gezen bir böcek olur ayakları ile pislik yuvarlar işte o yuvarladığı pisliklerden 40 gün boyunca aralıksız yiye...
UA-36507442-2