logo

HAÇLI ZİHNİYETİNİN İĞRENÇ YÜZÜ.!


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

‘’ALKIŞ TUTAN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ’’
Vahşi küresel sömürge kervanını Ortadoğu bölgesine demirleyen ABD ve onun bölgede gerçekleştirdiği iğrençliklere ortak olanların nasıl hayvani bir anlayışa sahip olduğu, tüm dünya tarafından görülen fotoğraflarla bir kez daha ortaya çıkmıştır.

 

ABD ve İngiliz askerleri tarafından Müslümanlar üzerine Haçlı seferleri başlatarak gerçekleştirdikleri alçaklıklar hafızalarımızda yerini almıştır. Afganistan ve Irak işgali ile birlikte sistemli bir şekilde işkenceye, vahşete ve tecavüzü uygulayan ABD VE İngiliz askerleri, hayvanlara dahi yakışmayacak davranışları sergilemişlerdir.

 

Irak ve Afganistan da hiç beklemediği bir bataklığa saplanan ABD ve diğer küresel çete mensuplar, bünyesinde barındırdığı tüm şerefsizlilikleri, alçaklıkları dünya kamuoyuna kare kare sunmuşlardır.
ABD’nin ve İngiltere’nin sapıkları, Ortadoğu bölgesinde insanları katlederek, işkence ederek, kadınlara-erkeklere tecavüz ederek,’’özgürlük ve demokrasi’’getirdiği iddiasıyla kaos, kargaşa, iç savaş ve ölümü miras bırakmışlardır.

 

‘’Özgürlük ve demokrasi ‘’ iddiasını Ortadoğu bölgesine işgallere çıktığında dünya kamuoyuna dayatan ve dünyada birçok satılmış medya aracını bu propagandasında kullanan sapıklığın merkezi ABD ve onun sapık-kanlı fantezi ortağı İngiltere’nin İslam dünyasına başlatılan Haçlı zihniyetinin iğrenç ve pis yüzünü Müslümanlara göstermektedirler.

 

ABD ve İngiliz askerlerinin, esir ettikleri Iraklı kadın ve erkekler üzerinde gerçekleştirdikleri kahpelikleri görüp de es geçecek bir tane vicdan sahibi yoktur. Bu alçaklıklara karşı insanın elinden bir şey gelmese bile ABD’ye, İngiltere’ye ve onlara destek veren kim olursa olsun herkese lanet etmek, bir rahatlama yöntemidir.

 

ABD ve İngiltere’nin kanlı emperyalizminde onlara garsonluk yapan, Müslümanlar üzerine yapılan Haçlı seferlerine alkış tutan ve Müslüman halka yapılanları reva gören kim olursa olsun, Müslümanlıktan nasibini almamış sahtekârlardır. Çünkü..Kahpeliğe ancak kahpeler,şerefsizliğe ancak şerefsizler susar.

 

Amerika’nın önderliğindeki, Haçlı zihniyetinin iğrenç yüzüne karşı dik duran ve şerefli olanların susmayacağı günler, bu günlerdir. ABD VE İngiliz köpeklerince,Müslümanların namusu kirletilmek isteniyorsa.!. Bu gün Afganistan, Irak ve Filistin’de kirletilen namuslar yarın hangi Müslüman ülkede kirleneceğini beklemek mi gerekiyor?
Türkiye’deki sağduyulu yürekler, bölgesindeki işgal ve her türlü rezilliğe muhatap edilmek istenilen emperyalistlerin karanlık oyunlarına karşın dik duruşu ile dünya da takdir toplarken, Bu seferde ABD’nin yedi başlı canavarı çatal dillerini göstererek ülkemizi karanlık oyunlarına alet etmek istemekte ve boyun eğdirmeye yönelmektedir.

 

Kendi ülkesinde uygulanmak istenilen kaos, istikrasızlık ve kargaşa ile halkın huzurunu bozucu tehlikelere alkış tutan yerli işbirlikçiler ise bu oyunun figüranlığını yapmakta ve devlet-millet kavramını inkar ederek, şahsi ihtiraslarını tatmin etme yollarını ABD ‘de ve yandaşlarında aramaktadır. ABD ve onun kahpeliklerine ortak olan yerli işbirlikçi kahpelerin de bilinen bütün karanlık niyetleri, halkımız tarafından tüm iğrençliği ile görülmektedir. Saygılarımla.
Hasan ALPARSLAN Araştırmacı Gazeteci- Yazar 9 Ekim 2015

Share
867 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ateşin Yakmadığı Peygamber!HZ. İBRAHİM..

  22 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ateşin Yakmadığı Peygamber!HZ. İBRAHİM.. İbrâhim aleyhisselâm putlarını paramparça ettiği cahil kavminin hâlâ putların âcizliğini göremeyip akıllarını kullanmamaları karşısında hayretler içinde kaldı ve onlara, “Size de, Allah'ı bırakıp taptıklarınıza da yuh olsun! Hala aklınızı başınıza almayacak mısınız?” diye seslendi. Buna karşılık kavminin önde gelen zalimleri: “..’Eğer bir şey yapacaksanız, İbrâhim’i ateşe atıp yakın, böylece ilahlarınıza yardım edin!’ dediler.” Böylece zalimler Hz. İbrâhim aleyhisselâm hakkında tuzak kurup plan yaptılar...
 • Milletin Akıl ve Feraseti Darbeye Dur Dedi

  21 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Akıl, düşünme, muhakeme ve doğruyu yanlıştan ayırma melekesi olmakla beraber, bunun fert olarak herkeste aynı olması gerekmez. Burada esas olan aklı iyi ve yerinde kullanabilmektir. Bu da aynı zamanda bir metot ve yöntem bilim işidir.   Akıl, ister Descartes’in dediği gibi bazı fikirleri ister birlikte getirsin, isterse getirmesin; bu meleke eşya ile münasebetlere girdikçe yani tecrübe kazandıkça gelişir; muhteva kazanır. Mühim olan bu muhtevayı nasıl ve nereden kazandığıdır. Aklın çalışması, zihnin faaliyeti demektir. Zihnin çalışma...
 • ŞİKE MEDYAYA DÜŞTÜ “Urfaspor’a yapılan haksızlığın bedeli ödenmeli”…

  21 Temmuz 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, MANŞET, Şanlıurfa, SÜRMANŞET

  Spor bir moral, bir beraberlik, bir milli duruş ve dayanışma kültürüdür. Şanlıurfa nın 1969 dan bu yana profesyonel futbol liglerinde oynayan futbol takımı Urfaspor, maalesef uzun yıllardır siyasi entrikalara ve ikballere alet ve kurban edilmektedir. Spor bedensel fonksiyonlara kolaylık ve sağlığa zindelik ve enerji katan, kural ve centilmenlikle bütünleşmiş hareketler organizasyonudur. Şanlıurfaspor 2016-17 dönemi Futbol Federasyonu lig maçlarında istenilen başarıları elde edememesine rağmen, yinede Şanlıurfa halkı tarafından sevgi ve...
 • BİNDİRİLMEDİĞİ TRENE MAKİNİST OLDU

  21 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile tanışıklığımız, Şanlıurfa SSK Başhekimliği döneminde başarılı hizmetlere imza attığı yaklaşık 20 yıl öncesine dayanır. Anadolu Ajansı’ndan 1998 yılında emekli olduktan sonra Şanlıurfa’ya dönüp çıkardığımız yerel gazetede Fakıbaba’nın güzel çalışmalarını sık sık kamuoyuna duyurduk. 2004 yılında AK Parti’nin Şanlıurfa Belediye Başkan adayı olduğunda da yine Fakıbaba’nın yanındaydık. O zamanlar aramızdan su sızmıyordu. Ta ki belediye başkanı seçildikten sonra bir köşe yazarımızın yaptığı el...
UA-36507442-2