logo

reklam

HAÇLI ZİHNİYETİNİN İĞRENÇ YÜZÜ.!


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

‘’ALKIŞ TUTAN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ’’
Vahşi küresel sömürge kervanını Ortadoğu bölgesine demirleyen ABD ve onun bölgede gerçekleştirdiği iğrençliklere ortak olanların nasıl hayvani bir anlayışa sahip olduğu, tüm dünya tarafından görülen fotoğraflarla bir kez daha ortaya çıkmıştır.

 

ABD ve İngiliz askerleri tarafından Müslümanlar üzerine Haçlı seferleri başlatarak gerçekleştirdikleri alçaklıklar hafızalarımızda yerini almıştır. Afganistan ve Irak işgali ile birlikte sistemli bir şekilde işkenceye, vahşete ve tecavüzü uygulayan ABD VE İngiliz askerleri, hayvanlara dahi yakışmayacak davranışları sergilemişlerdir.

 

Irak ve Afganistan da hiç beklemediği bir bataklığa saplanan ABD ve diğer küresel çete mensuplar, bünyesinde barındırdığı tüm şerefsizlilikleri, alçaklıkları dünya kamuoyuna kare kare sunmuşlardır.
ABD’nin ve İngiltere’nin sapıkları, Ortadoğu bölgesinde insanları katlederek, işkence ederek, kadınlara-erkeklere tecavüz ederek,’’özgürlük ve demokrasi’’getirdiği iddiasıyla kaos, kargaşa, iç savaş ve ölümü miras bırakmışlardır.

 

‘’Özgürlük ve demokrasi ‘’ iddiasını Ortadoğu bölgesine işgallere çıktığında dünya kamuoyuna dayatan ve dünyada birçok satılmış medya aracını bu propagandasında kullanan sapıklığın merkezi ABD ve onun sapık-kanlı fantezi ortağı İngiltere’nin İslam dünyasına başlatılan Haçlı zihniyetinin iğrenç ve pis yüzünü Müslümanlara göstermektedirler.

 

ABD ve İngiliz askerlerinin, esir ettikleri Iraklı kadın ve erkekler üzerinde gerçekleştirdikleri kahpelikleri görüp de es geçecek bir tane vicdan sahibi yoktur. Bu alçaklıklara karşı insanın elinden bir şey gelmese bile ABD’ye, İngiltere’ye ve onlara destek veren kim olursa olsun herkese lanet etmek, bir rahatlama yöntemidir.

 

ABD ve İngiltere’nin kanlı emperyalizminde onlara garsonluk yapan, Müslümanlar üzerine yapılan Haçlı seferlerine alkış tutan ve Müslüman halka yapılanları reva gören kim olursa olsun, Müslümanlıktan nasibini almamış sahtekârlardır. Çünkü..Kahpeliğe ancak kahpeler,şerefsizliğe ancak şerefsizler susar.

 

Amerika’nın önderliğindeki, Haçlı zihniyetinin iğrenç yüzüne karşı dik duran ve şerefli olanların susmayacağı günler, bu günlerdir. ABD VE İngiliz köpeklerince,Müslümanların namusu kirletilmek isteniyorsa.!. Bu gün Afganistan, Irak ve Filistin’de kirletilen namuslar yarın hangi Müslüman ülkede kirleneceğini beklemek mi gerekiyor?
Türkiye’deki sağduyulu yürekler, bölgesindeki işgal ve her türlü rezilliğe muhatap edilmek istenilen emperyalistlerin karanlık oyunlarına karşın dik duruşu ile dünya da takdir toplarken, Bu seferde ABD’nin yedi başlı canavarı çatal dillerini göstererek ülkemizi karanlık oyunlarına alet etmek istemekte ve boyun eğdirmeye yönelmektedir.

 

Kendi ülkesinde uygulanmak istenilen kaos, istikrasızlık ve kargaşa ile halkın huzurunu bozucu tehlikelere alkış tutan yerli işbirlikçiler ise bu oyunun figüranlığını yapmakta ve devlet-millet kavramını inkar ederek, şahsi ihtiraslarını tatmin etme yollarını ABD ‘de ve yandaşlarında aramaktadır. ABD ve onun kahpeliklerine ortak olan yerli işbirlikçi kahpelerin de bilinen bütün karanlık niyetleri, halkımız tarafından tüm iğrençliği ile görülmektedir. Saygılarımla.
Hasan ALPARSLAN Araştırmacı Gazeteci- Yazar 9 Ekim 2015

Share
828 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili

  30 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Gönül evlerimizi aydınlatan Regaip Kandili mübarek olsun!   Kandiller zincirlerinin ilk halkalarına sahip olan “Regaip” kelimesi herhangi bir şeyi istemesi, elde edilmesi arzu edilen değerler, arzulamak, ona karşı meyletmek ve onu elde etmek için çaba sarf etmek demektir.   Kainat’ın Efendisi Hz. Muhammed Mustafa’dan (s.a.v) rivayet edilen bir hadisi şerifte şöyle geçer: “… Sizler sakın ola Recep ayının ilk Cuma arefesini (yani Perşembe gününü ve akşamını, Regaip gecesini) ihmal etmeyesiniz (gaflet içerisinde geçirmeyiniz.) O, öyle...
 • GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR

  29 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ey İman Edenler Zina Etmeyin, Gençligini Zinadan Koruyana Cennet Vardır (Kaynak Beyheki) .. GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının ikazı farklı oldu: – Ben yiyecek fa...
 • ÇOCUĞU ORTADAN KESİN

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  " ÇOCUĞU ORTADAN KESİN Hz. Davud zamanında genç bir kadın , çocuğunu alıp gezmeye çıkarmıştı . Dinlenmek amacıyla yeşillik bir yer bulup oraya oturdular. Bu sırada yanlarına başka bir kadın gelmişti . O kadının da yanında bir çocuğu vardı . Çocuklar hemen hemen aynı yaştalardı . Kadınlar tanıştılar . Sonradan gelen kadın diğer kadına nazaran yaşça büyüktü ve onun ablası konumundaydı . Aralarında konuşurlarken çocuklar da önlerinde oynuyorlardı . Bu sırada büyük kadının çocuğu çalılıkların arkasına girip gözden kaybolmuştu . Annesi bunun far...
 • Günaydın!!!

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Misak ı Milli nin sınır taşı olan ve halkın % 70' i türkmen ve araplardan oluşan Kerkük şehrinde artık Kürdistan bayragı esiyor ve Maşallah istihbaratımız yeni anladı galiba... Kerkük Irak petrolünün % 40 ını üretiyor, Dünya'da petrol üretiminin önemli bir kaynağını Kerkük üretiyor. Misak ı Mili nin çizilmemesi için elinden geleni yapan İngiliz'in şımarık prensi Barzani bölgeyi yeni bir kavgaya doğru sürüklüyor. Bölgede zaten söz sahibi olan Kürdistan Irak Federe eyaletinin bu hareketi, bölgenin gerçek hakimi Arapları ve Türkleri hem birleşt...
UA-36507442-2