logo

reklam

HAÇLI ZİHNİYETİNİN İĞRENÇ YÜZÜ.!


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

‘’ALKIŞ TUTAN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ’’
Vahşi küresel sömürge kervanını Ortadoğu bölgesine demirleyen ABD ve onun bölgede gerçekleştirdiği iğrençliklere ortak olanların nasıl hayvani bir anlayışa sahip olduğu, tüm dünya tarafından görülen fotoğraflarla bir kez daha ortaya çıkmıştır.

 

ABD ve İngiliz askerleri tarafından Müslümanlar üzerine Haçlı seferleri başlatarak gerçekleştirdikleri alçaklıklar hafızalarımızda yerini almıştır. Afganistan ve Irak işgali ile birlikte sistemli bir şekilde işkenceye, vahşete ve tecavüzü uygulayan ABD VE İngiliz askerleri, hayvanlara dahi yakışmayacak davranışları sergilemişlerdir.

 

Irak ve Afganistan da hiç beklemediği bir bataklığa saplanan ABD ve diğer küresel çete mensuplar, bünyesinde barındırdığı tüm şerefsizlilikleri, alçaklıkları dünya kamuoyuna kare kare sunmuşlardır.
ABD’nin ve İngiltere’nin sapıkları, Ortadoğu bölgesinde insanları katlederek, işkence ederek, kadınlara-erkeklere tecavüz ederek,’’özgürlük ve demokrasi’’getirdiği iddiasıyla kaos, kargaşa, iç savaş ve ölümü miras bırakmışlardır.

 

‘’Özgürlük ve demokrasi ‘’ iddiasını Ortadoğu bölgesine işgallere çıktığında dünya kamuoyuna dayatan ve dünyada birçok satılmış medya aracını bu propagandasında kullanan sapıklığın merkezi ABD ve onun sapık-kanlı fantezi ortağı İngiltere’nin İslam dünyasına başlatılan Haçlı zihniyetinin iğrenç ve pis yüzünü Müslümanlara göstermektedirler.

 

ABD ve İngiliz askerlerinin, esir ettikleri Iraklı kadın ve erkekler üzerinde gerçekleştirdikleri kahpelikleri görüp de es geçecek bir tane vicdan sahibi yoktur. Bu alçaklıklara karşı insanın elinden bir şey gelmese bile ABD’ye, İngiltere’ye ve onlara destek veren kim olursa olsun herkese lanet etmek, bir rahatlama yöntemidir.

 

ABD ve İngiltere’nin kanlı emperyalizminde onlara garsonluk yapan, Müslümanlar üzerine yapılan Haçlı seferlerine alkış tutan ve Müslüman halka yapılanları reva gören kim olursa olsun, Müslümanlıktan nasibini almamış sahtekârlardır. Çünkü..Kahpeliğe ancak kahpeler,şerefsizliğe ancak şerefsizler susar.

 

Amerika’nın önderliğindeki, Haçlı zihniyetinin iğrenç yüzüne karşı dik duran ve şerefli olanların susmayacağı günler, bu günlerdir. ABD VE İngiliz köpeklerince,Müslümanların namusu kirletilmek isteniyorsa.!. Bu gün Afganistan, Irak ve Filistin’de kirletilen namuslar yarın hangi Müslüman ülkede kirleneceğini beklemek mi gerekiyor?
Türkiye’deki sağduyulu yürekler, bölgesindeki işgal ve her türlü rezilliğe muhatap edilmek istenilen emperyalistlerin karanlık oyunlarına karşın dik duruşu ile dünya da takdir toplarken, Bu seferde ABD’nin yedi başlı canavarı çatal dillerini göstererek ülkemizi karanlık oyunlarına alet etmek istemekte ve boyun eğdirmeye yönelmektedir.

 

Kendi ülkesinde uygulanmak istenilen kaos, istikrasızlık ve kargaşa ile halkın huzurunu bozucu tehlikelere alkış tutan yerli işbirlikçiler ise bu oyunun figüranlığını yapmakta ve devlet-millet kavramını inkar ederek, şahsi ihtiraslarını tatmin etme yollarını ABD ‘de ve yandaşlarında aramaktadır. ABD ve onun kahpeliklerine ortak olan yerli işbirlikçi kahpelerin de bilinen bütün karanlık niyetleri, halkımız tarafından tüm iğrençliği ile görülmektedir. Saygılarımla.
Hasan ALPARSLAN Araştırmacı Gazeteci- Yazar 9 Ekim 2015

Share
703 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Uyan Ey İnsan

  24 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Ömür Bir Nefes Neden beni getirip, teneşirde soydunuz ? Arkasından yıkayıp, bir tabuta koydunuz ? Neden toplandı bugün, burada bunca kişi ? Bir yanlışlık olmalı, anlamadım bu işi !.. Niçin bağlandı çenem?.. Bu kefen neyin nesi ? Söyleyin!. Gerçek midir, duyduğum salâ sesi ? Ne işim var ki benim, bu musalla taşında ? Oysa olmam gerekir, işlerimin başında... Yoksa bu yaptığınız; bir oyun , bir şaka mı ? Tadında kalsın artık, bırakın şu yakamı. Ya sen, hoca efendi!. Oyuna dahil misin ? Ben nasıl ölürüm ki; bu kadar cahil misin ? Yoksa ...
 • Allahın Rahmetine Sığınmak

  23 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Yüce ALLAH’a giden yol iman ve ümitle başlar.. Yüce ALLAH’a giden yol iman ve ümitle başlar..Mü’min şüphesiz Yüce ALLAH’a inanan ve güvenen kimsedir.. Mü’min,Mevlasına imanla,ümitle ve amel ile yaklaşır.. Amel olmadan kimse imanın hakikatini anlayamaz,ve onun ilahi tadını tadamaz.. Dinimizde Yüce Rabbimiz Rahmetine güvenmek farzdır..O’nun c.c.,Rahmetinden ümit kesmek haramdır.. İnsan günahlarını ,kusurlarını bakarak ,”benden artık hayır gelmez,ben kesin adam olamam,benim yerim cehennemdir” demek yanlıştır.. Bize düşen ,daima ümitle ya...
 • Manevi Nesebi Sahih Olmayan ‘ŞEYHLERİN’ Özellikleri

  21 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Manen görevlendirilmemiş (nâ ehil) şeyhlerin özellikleri nelerdir? Manen görevlendirilmemiş (nâ ehil) şeyhlerin özellikleri nelerdir? İsmail Hakkı Bursevî hazretleri Rûhu’l Beyan Tefsiri’nde bu konuda şunları nakleder: Tasavvuf yoluna giren kişinin mürşid-i kâmile olan ihtiyacı; denizde boğulmakta olan kişinin, kendisini boğulmaktan kurtarması için iyi bir yüzücüye olan ihtiyacı gibidir. Yüzücü, diğerlerini kurtarmak için onların elinden tutar. Yüzücü olduğunu söyleyen kişi, eğer tam iyi yüzme bilmiyorsa, kendisiyle beraber elini tutanları...
 • Işıkları Söndürülmüş Masum Çocuklar!

  21 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

    Karanlığın içerisinde yüzdürülen çocuklar… Işıkları söndürülmüş çocuklar… Kendi ailesi içerisinde tacize ve tecavüze uğramış, uğratılmış tertemiz günahsız çocuklar… Okudukları okullarda, gittikleri kurslarda cinsel istismara uğrayan ve de uğratılan masum çocuklar… Başlarına gelen tüm olaylarda sessizliğe alıştırılıp, kimselere anlatılmasın diye sıkı sıkıya tembihlenen ve de korkutulan o günahsız, melek yüzlü çocuklar… Küçük yaşlarda evlendirilen, gerdek gecelerinde bedenleri parçalanıp...
UA-36507442-2