logo

reklam

HAÇLI ZİHNİYETİNİN İĞRENÇ YÜZÜ.!


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

‘’ALKIŞ TUTAN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ’’
Vahşi küresel sömürge kervanını Ortadoğu bölgesine demirleyen ABD ve onun bölgede gerçekleştirdiği iğrençliklere ortak olanların nasıl hayvani bir anlayışa sahip olduğu, tüm dünya tarafından görülen fotoğraflarla bir kez daha ortaya çıkmıştır.

 

ABD ve İngiliz askerleri tarafından Müslümanlar üzerine Haçlı seferleri başlatarak gerçekleştirdikleri alçaklıklar hafızalarımızda yerini almıştır. Afganistan ve Irak işgali ile birlikte sistemli bir şekilde işkenceye, vahşete ve tecavüzü uygulayan ABD VE İngiliz askerleri, hayvanlara dahi yakışmayacak davranışları sergilemişlerdir.

 

Irak ve Afganistan da hiç beklemediği bir bataklığa saplanan ABD ve diğer küresel çete mensuplar, bünyesinde barındırdığı tüm şerefsizlilikleri, alçaklıkları dünya kamuoyuna kare kare sunmuşlardır.
ABD’nin ve İngiltere’nin sapıkları, Ortadoğu bölgesinde insanları katlederek, işkence ederek, kadınlara-erkeklere tecavüz ederek,’’özgürlük ve demokrasi’’getirdiği iddiasıyla kaos, kargaşa, iç savaş ve ölümü miras bırakmışlardır.

 

‘’Özgürlük ve demokrasi ‘’ iddiasını Ortadoğu bölgesine işgallere çıktığında dünya kamuoyuna dayatan ve dünyada birçok satılmış medya aracını bu propagandasında kullanan sapıklığın merkezi ABD ve onun sapık-kanlı fantezi ortağı İngiltere’nin İslam dünyasına başlatılan Haçlı zihniyetinin iğrenç ve pis yüzünü Müslümanlara göstermektedirler.

 

ABD ve İngiliz askerlerinin, esir ettikleri Iraklı kadın ve erkekler üzerinde gerçekleştirdikleri kahpelikleri görüp de es geçecek bir tane vicdan sahibi yoktur. Bu alçaklıklara karşı insanın elinden bir şey gelmese bile ABD’ye, İngiltere’ye ve onlara destek veren kim olursa olsun herkese lanet etmek, bir rahatlama yöntemidir.

 

ABD ve İngiltere’nin kanlı emperyalizminde onlara garsonluk yapan, Müslümanlar üzerine yapılan Haçlı seferlerine alkış tutan ve Müslüman halka yapılanları reva gören kim olursa olsun, Müslümanlıktan nasibini almamış sahtekârlardır. Çünkü..Kahpeliğe ancak kahpeler,şerefsizliğe ancak şerefsizler susar.

 

Amerika’nın önderliğindeki, Haçlı zihniyetinin iğrenç yüzüne karşı dik duran ve şerefli olanların susmayacağı günler, bu günlerdir. ABD VE İngiliz köpeklerince,Müslümanların namusu kirletilmek isteniyorsa.!. Bu gün Afganistan, Irak ve Filistin’de kirletilen namuslar yarın hangi Müslüman ülkede kirleneceğini beklemek mi gerekiyor?
Türkiye’deki sağduyulu yürekler, bölgesindeki işgal ve her türlü rezilliğe muhatap edilmek istenilen emperyalistlerin karanlık oyunlarına karşın dik duruşu ile dünya da takdir toplarken, Bu seferde ABD’nin yedi başlı canavarı çatal dillerini göstererek ülkemizi karanlık oyunlarına alet etmek istemekte ve boyun eğdirmeye yönelmektedir.

 

Kendi ülkesinde uygulanmak istenilen kaos, istikrasızlık ve kargaşa ile halkın huzurunu bozucu tehlikelere alkış tutan yerli işbirlikçiler ise bu oyunun figüranlığını yapmakta ve devlet-millet kavramını inkar ederek, şahsi ihtiraslarını tatmin etme yollarını ABD ‘de ve yandaşlarında aramaktadır. ABD ve onun kahpeliklerine ortak olan yerli işbirlikçi kahpelerin de bilinen bütün karanlık niyetleri, halkımız tarafından tüm iğrençliği ile görülmektedir. Saygılarımla.
Hasan ALPARSLAN Araştırmacı Gazeteci- Yazar 9 Ekim 2015

Share
848 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Kötü arkadaşlardan ayrıl!

  17 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kötü arkadaşlardan ayrıl! Şırnak civarında yetişen Velilerden Şeyh İbrahim Hakkı hazretleri “rahmetullahi aleyh“, bir gün fena arkadaşlara aldanan sevdiği bir genci görüp, şefkatli bir sesle; - Görüyorum ki, “Allah adamları” ile görüşmekten sıkılıyor, zenginlerle, dünyaya düşkün olanlarla bulunmak istiyorsun, buyurdu. Delikanlı mahcup bir eda ile önüne bakıyordu. Devam etti: - Aman oğlum! O kötü arkadaşlarla düşüp kalkmak, insanı sonsuz felakete götürür. Onların yağlı, tatlı yemekleri, zehir gibi gönlü öldür...
 • ÜNLÜLERİN KUAFÖR’Ü TAYFUN BAKIRHAN MAGAZİN GÜNDEMİ PROGRAMINA KONUK OLDU !

  16 Mayıs 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, SÜRMANŞET

  Ünlülerin kuaför'ü Tayfun Bakırhan ,hafta içi hergün yayınlanan magazin gündemi programında Kadir Balık'ın konuğu oldu. Programda çalışmalarıyla ilgili konuşan Bakırhan ,herşeyin gayet iyi olduğunu ve  devam ettiğini söyledi. Yakında  kendi sponsorluğunda  önemli bir projeyle hem medyada hemde  hayranlarının karşısında olacağınıda ifade etti.  ...
 • ETNOSPOR ETKİNLİKLERİ

  16 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  ETNOSPOR ETKİNLİKLERİ İstanbul Yeni Kapı'da 11-14 Mayıs günleri, ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ etkinlikleri düzenlenmiştir. Bu festivalin yapılmasını amaçlayan, kurum; hedeflerini şöyle açıklamaktadır, Dünya Etnospor Konfederasyonu, geleneksel sporların günümüzde yaşatılması ve uzmanlaşması için her türlü spor faaliyetini destekler. Geleneksel sporları var eden kültürel mirası, toplumun zenginliği olarak görür ve bu mirası korumayı görev bilir. Dünya Etnospor Konfederasyonu, çocukların eğitiminde önemli bir yere sahip olması hasebiyle sportif o...
 • Kemiğe yazılan yazı

  15 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kemiğe yazılan yazı Sa’d bin Ebi Vakkas, Kûfe vilayetine, Vali olup, ev yapmak arzu etti kendine. Arsa bulup, istedi onu satın almayı, Lakin bir mecusiye aitti yarı payı. Çağırıp buyurdu ki: (Bu hisseni bana sat!) Cevaben; (Satmam) dedi mecusi ona fakat. Para verdi ise de değerinden pek fazla, Yanaşmadı mecusi satmaya yine asla. Dediler ki: (Efendim bir mecusi kimseye, Ne lüzum var bu kadar fazla ısrar etmeye. Siz bugün valisiniz, o, mecusi bir kişi, Parasını vererek, bitirin hemen işi.) Mecusi bunu duyup, evine gitti h...
UA-36507442-2