logo

reklam

GÜNGÖREN ENGELLİ MERKEZİ MEHTER TAKIMINDAN BÜYÜLEYEN PERFORMANS

 

GÜNGÖREN BELEDİYESİ ENGELLİLER MERKEZİ MEHTER TAKIMI, KUTLU DOĞUM VE MİRAÇ KANDİLİ VESİLESİ İLE ÖZEL BİR PROGRAMA İMZA ATTI. 24 NİSAN PAZARTESİ GÜNÜ İSTANBUL İL MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN KUTLU DOĞUM VE MİRAÇ KANDİLİ PROGRAMINDA, ENGELLİ MEHTER TAKIMININ PERFORMANSI İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ.

 

Programda Güngören Belediyesi Engelli Merkezi tarafından hazırlanmış olan ve engellilerden oluşan Mehter Takımı gösteri yapmış ve izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Farklı engel gruplarından 16 kişiden oluşan Engelli Merkezi Mehter Takımı, kurulduğu günden bu yana birçok etkinliğe katılarak önemli başarılara imza attı. Takım lideri olan Birlik Camii Müzezzin-Kayyım’ı Muhlis SAĞSÖZ, çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ifade ederek, “Engelli arkadaşlarımızın bu özverili çalışmaları zaten taktir edilesi bir davranış. Bu çabaların bu özel günlerde olması ise hem bizler hem arkadaşlarımız için ayrı bir öneme sahip. Bizler birlik ve beraberliğin öneminin arttığı şu günlere katkı sağlamak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Programda Darülaceze sakinlerine Güngören Belediyesi tarafından gül, gül suyu, güllü lokum ve kitap armağan edildi. Darülaceze sakini kişiler, Miraç Kandili dolayısıyla yapılan bu programdan oldukça memnun kaldıklarını belirterek Güngören Belediye Başkanı Ş. Yücel Karaman, Engelli Merkezi ve belediye çalışanlarına teşekkürlerini sundular.

Share
112 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2