logo

09 Ocak 2016

Gündüz ”Her Zaman Çalışan Gazetecilerin Yanında Olalım” dedi!..

3,Zeytinburnu-Çevre,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ) Başkanı Ali Gündüz,”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde, kendi bölgelerinde görev yapan yerel basın, ulusal basın temsilcileri ile tüm yurttaki basın mensuplarının,10 0cak ,Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlarım “dedi.

(ZEYÇED ) Zeytinburnu-Çevre,Kültür ve Turizm Derneği Başkanı,İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Vekili,Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri Ali GÜNDÜZ,yalnız 10 Ocak’larda değil her zaman çalışan gazetecilerin yanında olmamız gerektiğini ifade etti.

Gündüz,Atatürk’ün basın çalışanları için “Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir. (1922) Sözünün ne kadar önemli olduğunu, basın olmasaydı ,Türkiye ve Dünyada ki haberlerden haberimiz olabilir miydi?…

Bağlı  olduğu bir çok STK arkadaşlarının da selamlarını ileten ZEYÇED Başkanı Ali Gündüz “İçimizden birileri olan, Kutsal bir görevi yerine getiren ve görevleri uğruna canlarını ortaya atan, mesleklerini tutkuyla yapan tüm gazetecilerimizin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, şehit olan ve vefat eden basın mensuplarına Allahtan rahmet,çalışan gazetecilere de,sağlık,mutluluk ve başarı dileklerimle,saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Share
243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2