logo

14 Mayıs 2015

Gülpınar’dan Teşkilat ve esnaf ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında Haliliye İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Daha sonra Teşkilat mensupları ile birlikte çevre esnafını ziyaret ederek AK Partiye destek istedi.

ÖZKAN

Haliliye Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti, fikir alış verişinde bulundu. Haliliye ilçesi Kadın Kolları ile de bir süre sohbet eden Milletvekili Gülpınar, ilçe teşkilatı olarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

 

Seçimlerin çalışılarak kazanıldığına dikkat çeken AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “AK teşkilatlar olarak hepimiz mutlaka üzerimize düşeni fazlasıyla yapmalıyız. İnsanlarımızın güvenlerini kazanmalıyız ki onlar da bize inansınlar ve destek olsunlar. Tabiki her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de kadın kollarımıza büyük görevler düşüyor. Zaten bacılarımızın erkeklerden çok daha fazla çalıştıklarına inanıyoruz. Allah onlardan razı olsun. Bu seçim diğerlerinden çok daha önemli ve mutlaka seçimi kazanmak zorundayız. Bizim çabamız milletimize hizmet etmektir” dedi.

 

Daha sonra teşkilat mensupları ile birlikte çevre esnaflarını ziyaret eden Milletvekili Gülpınar, kendisine gösterilen ilgi ve saygıdan dolayı herkese teşekkür ederek, “AK Parti iktidarı 13 yıldır ülkemizin her şehrine, en ücra köşesine kadar hizmet götürmektedir. Şanlıurfa’mıza da 13 yılda toplam 24 milyar lira yatırım ve destek sağlanmıştır” diye konuştu.

Share
802 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2