logo

17 Mayıs 2015

Gülpınar, Yeni Türkiye için sınır tanımıyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, yeni Türkiye için, 7 Haziran seçimlerinde vatandaşların AK Partiye oy vermeleri için Şanlıurfa dışındaki illere de AK adaylara yardıma gidiyor.

2Geçtiğimiz günlerde komşu ilimiz Adıyaman’a giderek ilçeleri bile gezerek AK Parti adaylarına destek isteyen Şanlıurfa Milletvekili Gülpınar, şimdi de Antalya’ya adeta çıkarma yaparak, Antalya Milletvekili ‎Gökçen Özdoğan‬ ve AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik ile birlikte Aksu’da Mirac Kız Kur’an kursunu hizmete açtı ve Antalya’daki Şanlıurfalı hemşehrilerimizden ‘‎Yeni Türkiye’‬ için destek sözü aldılar.

 

Günü birlik gittiği Antalya’dan dönen ve seçim bölgesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Taşlıca köyünde (mahallesinde) Muhtarlar ve Kanaat Önderleriyle görüşerek fikir alış verişinde bulundu.

 

Daha sonra Topaç mahallesinde ta’ziye ziyaretinde bulunarak ailelere baş sağlığı ve sabır dileklerini ileten Milletvekili Gülpınar, çevre böligenin esnaflarını da ziyaret ettikten sonra Seçim Bürolarını da uğrayıp oradaki partililerle, vatandaşlarla bir süre sohbetti.

Share
305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2