logo

25 Mayıs 2015

GÜLPINAR VE ÖNEN KADIN MİTİNGİNDE; “Kadınlarımızın hakkı inkâr edilemez”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Kasım Gülpınar ve Abdülkadir Emin Önen, AK Parti İL Kadın Kolları tarafından düzenlenen Seçim mitingine katılarak orada toplanan Kadınlara hitab ettiler. Gülpınar ve Önen, kadınların hakkının inkâr edilemeyeceğini söylediler.

DSC_0372

Mitingde konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Emin Önen, “Burda gerçekten sayılı gün kaldı. 2 hafta sonra Pazar günü sandık başına gidiyoruz. Sizlerin azmiyle, gayretiyle, çalışmalarıyla inşaallah Urfa’mız yine Türkiye’de medarı iftiharımız olabilecek bir oyu inşaallah Türkiye’ye hediye edecektir. Değerli ablalarım, inanın sizlerin olduğu toplantılarda gözlerinizde yüzlerinizde bizlere bu heyecanı yaşattığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kadınlarımızın heyecanı çalışması inanın çok bereketli, çok daha fazla çalışan, çok  daha fazla kapı çalanlar olarak hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. AK Parti demek hizmet demek, isanların elinden tutan, kadının elinden tutan, yaşlısının elinden tutan, engellisinin elinden tutan demek. Bu yüzden sizler hizmetin nerden geldiğini çok iyi biliyorsunuz. Bu hizmetlerin devamı için sizler yine AK Parti diyeceksiniz bundan hiç şüphem yok.” dedi.

 

Mitingde konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Kasım Gülpınar ise. “Sizde bu aşk ve şevk varken bizim zaten yorulmamız mümkün değil. Bu kadınların hakikaten bu davaya bağlılığı, davaya aşkı ve şevki bizi her seferinde daha da cesaretlendiriyor. Şimdi bakın dava aşkı dedik burada değerli kardeşlerim var hepsi bu dava aşkı için menfaat gözetmeden, bir makam mevki peşinde koşmadan bura da bizimle beraberler. Bizim için tarihi bir gün yaklaşıyor 7 Haziran’a iki hafta kaldı. Biz seçimin başından bu yana yaklaşık 50 gün bura da çalışma yapacağız Allah nasip ederse bunun çoğu gitti azı kaldı. Benim sizlerden ricam bu son iki haftayı da aynı aşkla aynı şevkle değerlendirip 7 Haziran akşamında ak partiyi zafere taşımak. Bizim için ve Türkiye için çok önemli ama özellikle bizim ve Urfa için çok önemli. Şanlıurfa maalesef bazı şer odaklarının hedefinde oldu. Şimdi uygulamaya geçmek için 7 Haziran bir dönüm noktası oldu.’diye konuştu.

 

Kadın Kolları tarafından düzenlenen mitinge; AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü ve Başkan Yardımcısı Ümran Bilim, Haliliye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış, Eyyubiye Belediye Meclis üyesi Yusuf Mert, Haliliye Belediye Meclis üyesi Halil Yetkin, Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu ve İl geneli Kadın Kolları üyeleri, AK Parti Milletvekili aday adaylarından Abdullah Barut ve Şerdil Karahan’da katıldı.

 

Share
344 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2