logo

18 Mayıs 2015

Gülpınar ve Nebati, Yeni Türkiye için aşiretlerle görüşüyor

.................Gülpınar ve Nebati, Yeni Türkiye için aşiretleri geziyor;

“Yeni Türkiye için istikrar şart”

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, yeni Türkiye için, 7 Haziran seçimlerinde vatandaşların AK Partiye destek olmalarını sağlamak gayesiyle Siverek ilçesinde aşiret liderlerini ziyaret ederek destek istiyor. Nebati ve Gülpınar, Yeni Türkiye için istikrarın şart olduğunu belirttiler.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar ve Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç, İl Yönetim Kurulu üyesi Abdülkadir Karacabey, Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Ahmet Kaytan, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile birlikte İzol Aşiretini ziyaret ederek Mehmet İzol’la daha sonra Bucak aşiretini ziyaret ederek Ahmet Kırvar ile bir süre fikir alış verişinde bulundular ve seçimde AK Partiye destek istediler.

 

Gülpınar, Nebati ve beraberindekiler Bucak ve Rızvanlı aşiretlerine mensup Mehmet Emin Bucak’ın oğlu Cumali Bucak ve Gülşen Turanlı’nın da düğününe katıldılar.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati ve beraberindekiler Hilvan ilçesine geçerek AK Parti İl SKM Başkanı Süleyman Elgün’ün teyzesinin vefatı nedeniyle ta’ziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

 

Nureddin Nebati ve beraberindekiler, Şanlıurfa’ya dönerek seçim çalışmalarını sürdürürken, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi Cumali Karavar ile Kırvar Seçim bürosunu ziyaret ettiler. Daha sonra Zincirliçay Mahallesini ziyaret ederek Kanaat Önderleri ve vatandaşlarla görüşüp AK Partiye destek istediler.

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2