logo

05 Ağustos 2015

Gülerce:”Şarap geldiğinde içine tuz atın”

gülerce

Hüseyin Gülerce paralel yapıya yönelik açıklamalarına devam etti. TVNET’te yayınlanan ve Serhat İbrahimoğlu’nun sunduğu Net Bakış Özel’e konuk olan Yazar Hüseyin Gülerce açıklamasında,Gülen’in ‘Ceketim bile yok’ dediğini ama iki özel aşçısının hizmet verdiğini ifade etti.

Hüseyin Gülerce’nin paralel yapıya yönelik açıklamalarından satırbaşları ise şöyle:
– “Fethullah Gülen, Sayın Cumhurbaşkanına ‘firavun’ diyor, dünkü sohbetinde ‘paranoyakça paralel diyenler’ ifadelerini kullanıyor. Fakat çelişiyor. Devletin içerisinde, Zekeriya Öz’ün tweetinde zihniyete bakar mısınız? Kamu düzenini sağlama adına görev alması gereken savcı, PKK’ya sesleniyor. Gezi olaylarına katılsaydın keşke diye” .
-” Gülen, söylentilerine göre Peygamber Efendimiz’le görüşüyor, o nedenle masum. Öyle görünüyor. Yanlış karar alamayacağı düşünüyor. Bir bedende iki insan.”
-” AK Parti iktidara geldiği andan itibaren yapı içerisinde dosyalar hazırlanmaya başladı.
‘Şarap geldiğinde içine tuz atın, dinen bir sıkıntısı yok’ denilmiş. Sadece göze batmamak ve gizlenmek için. TSK içerisindeki insanlara buna benzer önerilerde bulunulmuş. Bölgedeki ‘abla’ tabir edilen insanların başları açtırılmış.”
-”  İslam’ın dışında bir yaşantıya da cevaz verilmiş, önemli noktaların kontrol halinde tutulması için. Evet sorular verildi. Ben şahidim. İngilizce sorular veriliyor örneğin. 2012’den itibaren düğmeye basılmış ve devlete karşı savaşa geçilmiş bir süreç.

 

 

 

 

Share
1658 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2