logo

GÖZYAŞLARI SEL OLDU, AKTI

Mercekhaber bir dramı daha sizlerle paylaşıyor…

Tuzla Aydınlı’da ikamet eden 6 aylık minik Destan Ali beşikte uyurken yastık boğması sebebiyle komaya girdi.

Tuzla Aydınlı’da ikamet eden henüz iki yıllık evli Emrah ve Derya Tatlı çiftinin altı aylık minik oğlu Destan Ali Tatlı beşikte yastık boğması sonucu iki aydır komada yaşam mücadelesi veriyor.

 

“Ömrüm yetene kadar evladıma hizmet etmek boynumun borcudur”

2 aydır gün yüzü görmeyen anne Derya Tatlı Mercekhaber’e yaşadıkları dramı anlatırken gözyaşları sel oldu, aktı.
Baba Emrah Tatlı kısa sürede aldıkları eğitimle, bir odalarını karantina altına alıp minik yavruya her gün yapılması zorunlu olan uygulama seansında, verdikleri yaşam mücadelesinin zorluklarından anlattı. Anne Derya Tatlı ise gözyaşları içinde uygulama seansını eşiyle birlikte günde iki kez saniyeler içinde yaptıklarını söyledi. Geç kalındığı an yavrularının kalbinin durmasının söz konusu olduğunu ifade ederek yardımseverlerden destek istedi. Tatlı şöyle dedi:


Ömrüm yetene kadar evladıma hizmet etmek boynumun borcudur. Düşünün ki henüz iki yıllık evlilik döneminin en güzel günlerini yaşamaya çalışırken yeni doğan bebeğimizi koklayıp bağrımıza basmadan 6 aylık iken başımıza gelen bir talihsiz olay yüzünden gülen oynayan yavrumuzu yatağa mahkum edilişini seyretmek ne kadar acı bilir misiniz? Allah’tan ümidimizi kesmeden mücadelemizi sürdürüyoruz. Tek korkumuz elektrik kesintisinde nefes almasını sağlayan makinanın 45 dakikalık şarjı ömrü bulunurken uzun sürdüğünde cihaz olmadan nefes almasınında mümkün olmadığını biliyoruz. Yardımseverlerden vücut ısı cihazıyla, jeneratör ihtiyacımızın karşılanmasını özellikle rica ediyorum. Yavrumu göz göre göre kaybetmek istemiyorum. Eşim ve ben işimizi kaybettik. Birimiz doktor diğerimiz hemşire olduk, yavrumuzun bakıma ihtiyacı var. Malzemeye ihtiyacı var ama alacak gücümüz kalmadı. Tek çareyi size başvurmakta bulduk. Ne olur sesimizi duyurun.

Share
617 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2