logo

17 Ekim 2016

Görmez’in açıklamaları çete liderini kızdırdı!

fethullah-gulen-

Diyanet İşleri Başkanı Görmez’in FETÖ Terör Örgütü’ne yönelik açıklamaların açıklamaları teröristbaşı Gülen’i öfkelendirdiği ve buna mukabil tehditler savurdu.

Terör örgütü FETÖ’nün lideri bu tehditleri “Son arzum” başlıklı yeni bir konuşmasında yaptı. Terör örgütü lideri, Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik yine  tehditler savurdu.

Gülen’in “Bir tek arzum var: Bunu bana ve bu Hizmet’e yapanlar, idam sehpasına götürdükleri zaman bir tek arzum var. Bu zâlimleri getirin; ölmeden evvel, bunların yüzüne tükürmek geliyor içimden” ifadelerini kullandı.

FETÖ lideri Fetullah Gülen “Son arzum” adlı konuşmasında  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e yönelikte ağır ifadeler kullandığı görülmekte.  Görmez’in ‘FETÖ’nün dini bir yapı olarak nitelenemeyeceği ve açık bir din istismarı hareketi olduğu’ şeklindeki açıklamalarına, ‘kendini bilmez biri’ ve ‘diplomalı cahil olarak’ nitelendirdi. Kendilerine ‘fırâk-ı dâlle’ denildiğini söyleyen Gülen tehditler savurmayı da ihmal etmedi. Fırâk-ı dâlle ‘hak yoldan ayrılmış grup’ anlamına geliyor.

Etiketler:
Share
421 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2