logo

12 Mayıs 2015

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NEBATİ, KARAKÖPRÜ AK KADRO İLE BİR ARAYA GELDİ

4AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Karaköprü Belediyesinin ev sahipliğinde, AK Parti Karaköprü İlçe teşkilatıyla kahvaltıda bir araya geldi.

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Karaköprü Belediyesinin ev sahipliğinde, AK Parti Karaköprü İlçe teşkilatıyla bir araya gelerek seçimleri masaya yatırdı.

Karaköprü Kongre merkezinde düzenlenen toplantıya, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilli adayları, Av. Yusuf Eğilmez ve Yıldız Konal Süslü, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, AK Parti Kadın Kolları, gençlik kolları ve üyeler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, “Karaköprü ana kademesiyle, kadın kolları ve gençlik kolları ile 2015 yılına tamamen yenilenmiş bir şekilde başladı. Bizden önceki dönem 1 yerel seçim ile bir Cumhurbaşkanlığı seçimi atlattılar. Önceki yönetimimizin başarıları zaten belediyeyi kazanma ile ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüksek oy ile kendi performanslarını gösterdiler. Bizde inşallah 7 Haziran’da yapılacak olan seçime yönelik olarak 15 Kasım 2014 tarihinde başlatmış olduğumuz çalışmalara seçime 27 gün kala daha hızlı daha performanslı bir şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeye başladık” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise, “Karaköprü’de birlik ve beraberlik içerisinde belediye, teşkilat kaynaşması ile güzel hizmetlere adım atıyoruz. Karaköprü ilçemizde gerçekten kısır bir döngü içerisinde sosyal anlamda projeler üretiyor. Halka ulaşım anlamında gönüllere köprü açıyor. Belediye olarak ta 99 mahallemize hizmet götürüyoruz” diye konuştu.

Toplantıya katılan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A. Yusuf Eğilmez, “Çok güzel bir ekip ruhu Karaköprü’de mevcut. Belediye Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz her 15 günde bir araya gelip Karaköprü için çalışan Karaköprü için dertlenen arkadaşlarımız. Ben kendimi gerçekten bu konuda şanslı kabul ediyorum. Karaköprü gibi bir bölgede çalışma yapmak çok güzel ve kolay. Çünkü bu davaya inanmış” ifadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yıldız Konal Süslü, “AK Parti’nin kadınlara çok büyük bir vefa borcu var. Çünkü bu dava AK Parti’nin kadınlarının, anneliği nasıl sahiplenirse bu davayı sahiplendikleri için başarılı olduklarını düşünüyorum” diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, “Bende Urfa’nın Karaköprü’sü gibi bir yerde siyasete başladım. Urfa gibi aziz bir şehirde Genel Başkan Yardımcı olarak milletvekili adayıyız. Urfa’ya geldiğimiz zaman ben Viranşehirliyim, Urfa’dan çıktığımız zaman Urfalıyım, Ülkeden yurt dışına gittiğim zaman ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Çünkü aslını inkar eden bizden değildir” dedi. Ev sohbetlerine önem verilmesi gerektiğinin altını çizen Nebati, “Sayın Başbakanımızın mitinginden sonra bizim yapmamız gereken kapı kapı dolaşmak. Kapı kapı dolaşıp insanlara dokunmamız gerekiyor. Bu anlamda kadınlarımızı tebrik ediyorum. Evlerden çıkmıyorlar. Erkeklerde ev sohbetleri yapması gerekiyor. Şuan burada 90 kişiyiz. Her birimiz günde 1 ev sohbeti yapsa 90 ev sohbeti eder. 10’ar kişiden 900, 10 günde 9000 bin kişi, 30 günde 27 bin kişi ile temas etmiş oluyoruz. Eğer günde 2 ev sohbeti yapsak 54 bin kişi eder” ifadelerini kullandı

Share
202 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2