logo

reklam

Genç İş Adamı Mehmet Sert,in Yeni Açdığı Şirketine Ziyarete Bulunduk hayırlara vesile olma dilekleriyle

Hukuk emlak yönetim kurulu başkanı

screenshot_2016-11-10-18-10-54-1

Genç iş adamı mehmet sert,in yeni açdığı inşaat lt şirketine mercek haber gazetesi şanlıurfa haber müdürü mehmet tankçı ve beraberinde bulunan ali tankçı ile beraber genç iş adamı mehmet sert i yerinde ziyarette bulndular başka mehmet sert konuşmasında bunları dile getirdi  Biz hukuk  İnşaat Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz hukuk İnşaat Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz. Diye konuştu yönetim kurulu başkanı mehmet SERT

 

 

 

Share
364 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2