logo

31 Ağustos 2015

GAZİANTEP KÜLTÜR VE YİYECEK ŞENLİĞİ 3 GÜN UZATILDI

Bakırköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde E-5 Yan Yol İncirli Mevkii’nde bulunan  Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda düzenlenen 2. Gaziantep Kültür ve Yiyecek Şenliği, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun kararıyla 3 gün uzatıldı.2

İstanbul Gaziantepliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonu işbirliği gerçekleşen şenliği , İstanbul Gaziantepliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Kara ile gezen Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ; esnaftan gelen talep üzerine şenliği  3 gün daha uzattıklarını ve şenliğin 2 Eylül-Çarşamba akşamı son bulacağını söyledi.

Gaziantep Kültür ve Yiyecek Şenliği’nde ;  Gaziantep’e özel  tatlılar, turşular, salçalar, bakliyat ürünleri, dut şırası, peynir çeşitleri,  taze Antep fıstıkları gibi doğal, katkısız ürünler tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca Şenlikte, yemeniler, bakır ürünler, el oymacılığı ürünlerinin de satışı yapılıyor.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu Gaziantep’ten gelen esnafın  talebi üzerine Gaziantep Kültür ve Yiyecek Şenliği’nin Çarşamba akşamına kadar  uzatıldığı ifade ederek,” Bütün İstanbulluları Gaziantep yöresine ait ürünlerin tadına bakmaya çağırıyorum” dedi.

Share
375 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2