logo

30 Temmuz 2015

GAZETECİLER ÇELİKEL’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

aaAnadolu Yakası Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Dinç ve Mercek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel’i makamında ziyaret ettiler.
Başkan Yardımcımız Sayın Çelikel’le yerel basınımızın ve Tuzla’mızın sorunları hakkında çok samimi görüşlerini paylaştı. Gazetelerimizin altı yıllık yayın hayatında çevremizden gözlemlediğimiz tespitlerimizi yerel yönetimlerimizle çok samimi duygu ve arzularla paylaşmak istememize rağmen, konu hakkında konuşan Dinç ve Canbekli şöyle dedi; “ İlk kez bizlerle görüş ve duygularımızı paylaşan başkanımıza müteşekkiriz. İnanıyoruz ki onlar bizim temsilcilerimiz, bizler de halkımızın gözü, kulağı ve diliyiz. Takdir olunur ki paylaşmak erdem olduğu kadar gerçeği tespitte önemli bir parametredir”
“Son günlerde azan terör saldırılarını şiddetle ve nefretle kınıyor, akan masum kanların mutlaka bir son bulmasını diliyor, canlarını ve bedenlerini bizler için siper eden vatan evlatlarına gani gani rahmetler diliyoruz”
Bu duygularla hizmet halka ve Hakk’a ise gerisi teferruattır.


Haber: M. Kadir ÇETİNBAŞ

 

Share
395 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2