logo

27 Ocak 2016

GAPTAEM’E TEBRİK


erkan ülgen 1Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Doç.Dr. Sayın Masum BURAK Tarafından 15-17 Ocak 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleşen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bakanlık Koordinasyon ve Sektörel Ortak Akıl Toplantısındaki Gösterilen Organizasyon ile ilgili GAPTAEM Tarımsal Eğitim Merkezine Tebrik Yazısı Gönderildi.

Tebrik Yazısında Başta GAP Tarımsal Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Halil ÇETİNER ve personeline Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK’in katılımıyla 3 gün süren  Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bakanlık Koordinasyon ve Sektörel Ortak Akıl Toplantısında  gerçekleşen Organizasyondan dolayı tebrik edildi.

erkan ülgen 2Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Doç.Dr. Sayın Masum BURAK gönderilen tebrik yazısında şunları dile getirdi;

Bakanlığımız Koordinasyonunda 15-17 Ocak 2016 Tarihleri Arasında Kurumunuz Bünyesinde Yapılan ” Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bakanlık Koordinasyon ve Sektörel Ortak Akıl Toplantısı ” Başarıyla Tamamlanmış ve Organizasyonunuz Takdir İle Karşılanmıştır.
Gayretli ve Başarılı Çalışmalarınızın Devamını Diler , Başta İdareciler Olmak Üzere Tüm Personelinizi Tebrik Ederim.

Doç.Dr.Masum BURAK
Genel Müdür

Share
574 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2