logo

Fuat Bodur, kayınbaba oldu

Müslüm Aktürk / İSTANBUL
Yoğun faaliyetlerinden dolayı İstanbul’da geniş bir çevreye sahip Mardinliler Derneği Başkanı Ahmet Fuat Bodur’un kızı Merve Bodur, Sakaryalı Çoban ailesinden Fatih Çoban’la hayatını birleştirdi.

BODUR 0
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait Florya Tesisleri Havuzlu Bahçe’de düzenlenen evlilik töreni, düğün sahipleri “Bodur” ve “Çoban” ailelerinin misafirleri kapıda karşılamalarıyla başladı. Daha sonra genç çiftler kapıdan girerek davetliler arasından geçerek havuzun ortasında gelin ve damat için ayrılan koltuğa oturdular. Takı töreni nedeniyle sıraya dizilen davetliler Urfa Sıra Gecesi (Mehmet Çimen) grubunun türküleriyle coştular. Bu arada, davetliler arasında yer alan Mardinli ünlü sanatçı Mahmut Mardini de mikrofonu alıp sahneye çıkarak davetlilere kısa bir müzik ziyafeti çekti.

BODUR 13

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakanlar, milletvekili, İBB Başkanı Kadir Topbaş ile birçok belediye başkanının da aralarında bulunduğu çok sayıda telgrafın gönderildiği düğün törenine, Mardin eski Milletvekili Cüneyt Yüksel, İBB eski Belediye Başkanı Müfit Gürtuna, MARDİNFED Genel Başkanı İbrahim Biter, Çapa Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Maksut Konyar, UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli ile birlikte çok sayıda STK yöneticisi ve diğer davetliler katıldı.

BODUR 11
Biz de genç çiftlere bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve devlete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini diliyoruz.

BODUR 3

BODUR 9

BODUR 6

BODUR 10

BODUR 1

BODUR 12

Share
1957 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2