logo

Fuat Bodur 4. Kez Başkanlığa seçildi

Bahçelievler Mardinliler Derneği 9. Olağanüstü Kongresini Bahçelievler’de bulunan dernek binasında yaptı. İstanbul Bahçelievler Derneğinde İki Liste halinde hazırlanan seçime yaklaşık 300 civarında Mardinli İş adamları katıldı.

1
Açılış konuşmasını Genel sekreter Av. Mehmet Tunç  yaptı. Konuşmasının ardından Divan Kurulu başkanlığında mevzuat okundu.Bütçe ele alındı. Divan Kurulu Başkanlığında yapılan çekişmeli seçim yaklaşık 4 saat sürdü. Seçime çok sayıda hanımların katılımı da dikkatleri çekti.

IMG_4131
Çekişmeli geçen seçim sonrası 7 oy farkla Fuat Bodur Başkanlığında Yönetim Kurulu yeniden seçildi.
Fuat Bodur ve Yönetim Kurulu ile Süleyman Yücedağ ve yönetim kurulu olarak hazırlanan iki listeye ilgi bir hayli yoğun oldu. Süleyman Yücedağ ve Yönetim Kurulu 54 oy alırken Fuat Bodur ve Yönetim Kurulu 63 oy aldı. 9 oy fark ile Başkanlığa Seçilen Fuat Bodur tüm katılımcılara teşekkür etti.

IMG_4165
Yönetim Kurulu Asil
Fuat Bodur
Av.Mehmet Tunç
Tahir Denli
Selim Malgaz
Nedim Kaya
Necmettin Barmen
M.Beşir Sağlamer
Murat Karahaner
Selami Aykut
Dr.Hadi Türk
Mehmet Kaya
Elif Yılmaz
M.Emin Dağ
Denetleme Kurulu Asil
Fatih Varlık
Medeni Şirin Ergin
Levent Tekin

IMG_4176

IMG_4187

IMG_4192

Share
2110 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Fuat Bodur 4. Kez Başkanlığa seçildi” için 1 yorum

  1. kadri patır : diyor ki:

    Hayır,Bereket ve Başarı DOGRULUK ve DURUSTLUKTEDIR.Kazanmanın ıkı turlusu vardır. 1-DURUSTCE kazanmak,2- Ückagıtcılıkla,hıle ıle kazanmak. Durustce KAzanmak BASARIDIR. Uckagıtcılıkla hıle ıle kazanmak ıse Dusurtler ıcın anlayanlar ıcın KAYBETMEKTIR aslında.KAZANMANIN da Bır ONURU vardır. O Onurun Ayaklar altına alınmaması gerekırdı. Fuat bodurun yuzne bakarak senın donmınde yonetım kurulu yesı ıdım ama adım lıstede yok dıyen H.Remzı Ataya yuzune bakarak bılmıyorum demesı, uyelık kartını gosteren,gecen genel kurullıstesınde adını sıra numarasını gosterıp neden bu lıstede yokum dıyen uyelere bılmıyorum demek UTANC verıcıdır. Bızzat sahıt oldugum ıcın soyluyorum, yuzde yuz Oy kullanımları Engellenmesı ıcın LISTEDEN sılınen Uyelerımız,Hatta Yonetımde gorev alan Arkadaslarımız, Gecen Genel Kurul LIstesınde oldugu halde bu Genel Kurul Lıstesınde Olmayan EKSIK Lıstelerın Olması, Şahsım olmak uzere Bır cok Uyeye Genel Kurul Cagrısı Yapılmamıs Olması BENI SON DERECE UZMUSTUR. Keske DURUSTCE , Lısteler hazırlansaydı Samımıyetımle soyluyorum Sımdı Fuat Boduru Yurekten tebrık edecektım. Ama YUZDE YUZ YALANINI YUZDE YUZ HATASINI Gordukten sonra Tebrık etmeye VICDANIM EL vermıyor Samımıyetımle soyluyorum Sız degerlı YonetımKurulu Uyelerınızın Tamamını sevıyorum hepınız degerlı kardeslerımsınız. Sızın Basarınızada GOLGE dusurmesı basta dernege sonrada sıze SAYGISIZLIKTIR. Dernegın Kurucusu Olarak,Dernege Hızmete Talıp oldugunuz ıcın sızlere tek tek sahsınıza Sukranlarımı sunuyorum.DERNEK Butun Mardınlılerındır. Fuat BODURUN yaptıkları bu yanlıslıklar keske olmasaydı. HAKSIZ olarak Başkan Olacagıma HAKLI olarak bır HIC olmayı Tercıh ederım. Sız degerlı Yınetım Kurulu Kardeslerımın BSARILI olmanızı emın olun en az sızler kadar bende ıstıyorum.RABBIM SIZLERI BASARILI KILSIN INSALLAH. Pesınen harcayacagınız emeklerınız ıcın tesekkur edıyor BSARILAR DILIYORUM.

UA-36507442-2