logo

09 Ağustos 2015

FOMGET,Türkiye Bayanlar Futbol Ligi Yıldız Kızlar Şampiyo

FOMGET Gençlik ve Spor Kulübü,katıldığı “Türkiye Bayanlar Futbol Ligi Yıldız Kızlar Şampiyonası”nda birinci oldu ve Ankara’nın gururu ve bu kupayı Başkente kazandıran ilk takım olmayı başardı.1

Halk danslarında aldığı ödül ve şampiyonluklara, futbolda da yeni bir kupayla devam eden FOMGET, bayan futbol takımının bu başarısı,herkesi çok sevindirdi.     

İkincilik, Denizli PAÜ Gençlik Spor’un

Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası’nı hiç yenilgisiz tamamlayan ve final maçında da, Denizli PAÜ Gençlik Spor’u 3-0’lık skorla geçen Başkent temsilcisi FOMGET, şampiyonluk ipini göğüsledi.Şampiyonada,

ikinciliği Denizli PAÜ Gençlik Spor, üçüncülüğü Maraşgücü Gençlik Spor, dördüncülüğü de Gülizar Hasan Yılmaz Gençlik ve Spor takımları kazandı.

Türkiye Bayanlar Futbol 2.Ligi’ni,4. bitirdi

Ankara’nın gururu olan, ulusal ve uluslararası alanda aldığı birçok ödül ve şampiyonlukla,herkesin dikkatini çeken FOMGET, bayan futbol takımlarıyla aldığı derecelerle de sevinç yaşattı.Türkiye Bayanlar Futbol 2. Ligi’nde mücadele eden FOMGET Bayanlar A takımı, ligi 4. olarak tamamladı.Genç takımda, Türkiye Genç Kızlar Şampiyonası’nın yarı finalinde mücadele etmek için gün sayan ve 14 yaş ve altı kızların mücadele ettiği Türkiye Kızlar Şampiyonası’nda da birinciliği kazanan FOMGET, başarılarına başarı eklemek için,azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor.

Hiç yenilmeden nasıl galip olduklarının öyküsünü paylaştılar

FOMGET Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tamer Bozkuş, antrenör Baki Çiftçi ve futbolcu kızlar,

Nevşehir’deki şampiyona sonrası kupalarıyla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Büşra Aldoğan’ı ziyaret ettiler.Şampiyonluk kupasını Aldoğan’a takdim eden futbolcular, şampiyonluğu nasıl kazandıklarını,mücadelelerini ve hiç yenilmeden nasıl galip olduklarının öyküsünü, başkanla paylaştılar.

Share
887 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2