logo

11 Nisan 2015

FESTİVAL BAKIRKÖY PAZARTESİ BAŞLIYOR

1Bakırköy Kaymakamlığı, Bakırköy Belediyesi ve Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Festival Bakırköy” , 13 Nisan-Pazartesi günü saat 10.30’da Taş Mektep Kültür Merkezi’nde düzenlenecek açılış töreni ve etkinliklerle başlıyor.

 

Festival Bakırköy’ün açılış gününde festivalin ilk teması olan “7 Renk Gökkuşağı Türkiye’m” etkinlikleri kapsamında Bakırköy ilçesindeki resmi-özel okullar ve dernekler ; Türkiye’nin 7 bölgesinin  yemeklerini, fotoğraflarını, kültürleri ve giysileriyle ülkemizin yöresel güzelliklerini sergileyecekler.

 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 100. Yıl Çanakkale Fotoğrafları sergisinin açılışının da yapılacağı törene İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın da katılacak.

15 Mayıs’a kadar sürecek festivalde; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Çocuk Festivali, seminerler, parlayan geleceğimiz çocuklarımız şenliği, bilim ve proje festivali, halk eğitim günleri, eğitim ve kariyer festivali ve paneller yapılacak.

Share
419 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2