logo

22 Şubat 2016

FESİAD KAHVALTIDA KUZU’YU AĞIRLADI

FESİAD Yönetim Kurulu İstanbul Bahçelievler’de bulunan Hacıbozanoğulları Tesislerinde Ak Parti Milletvekili Prof.Dr.Burhan Kuzu’yu ağırladı.FESİAD

FESİAD Yönetim Kurulu Başkanı M.Fatih Varlık, Bahçelievler Hacıbozanoğulları Tesislerinde Yönetim Kurulu ve Üyelerine verdiği kahvaltı Programına Ak Parti İstanbul Milletvekili Anayasa Hukukçusu Prof.Dr.Burhan Kuzu’yu misafir olarak davet etti.

 

Ak Parti Milletvekili Prof.Dr.Burhan Kuzu adına verilen kahvaltı programına FESİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri yanı sıra Mardinli Eski Milletvekilleri, İş Adamları, Bürokratlar ve Mardinli vatandaşlar katıldı. Kahvaltı programına ilgi yoğun oldu. Katılımcılar arasında en fazla dikkatleri çeken Mardinliler Federasyonu Genel Başkanı İbrahim Biter, Milletvekili Beşir Hamidi, Cüneyt Yüksel, Av. Mustafa Kuran, Mardinliler Dernek Başkanı Fuat Bodur oldu. Açılış Konuşması öncesi Kuran tilaveti okuyan Başkan Varlık, Katılımcılara teşekkür etti. Yaptığı çalışmalardan bahseden başkan Sözü Anayasa Profesörü Milletvekili Burhan Kuzu’ya devretti.

FESAİTT

Ak Parti Milletvekili Prof.Dr. Burhan Kuzu yaklaşık bir saat konuşma yaptığı ve üzerinde durduğu Anayasa ve Başkanlık sistemine değindi. Zor süreçten geçtiklerini belirten Kuzu, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü hazmedemeyenlerin olduğunu özellikle vurguladı. Yurt içi ve Yurt dışında büyük sınav verdiklerini belirten Kuzu muhalefetin yaklaşım ve tavırlarından da rahatsız olduklarını dile getirdi. Kuzu “hep birlikte bu süreçten alnımızın akıyla geçeceğimize inanıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Share
668 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2