logo

24 Ekim 2015

FARUK ÇELİK MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Karaköprü ilçesindeki bölge muhtarlarıyla biraraya gelerek muhtarların sorunlarını dinledi. Çelik, Şanlıurfa’nın huzurun teminatı olduğunu söyleyerek 1 Kasım’da AK Parti’ye destek istedi.

2

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında İl genelinde ayak basmadık yer çalmadık kapı bırakmıyor.  Faruk Çelik Karaköprü ilçesindeki bölge muhtarlarıyla düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Topaltıya Faruk Çelik’in yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Yönetimi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Karaköprü ilçesindeki 98 mahalle muhtarı katıldı.

1Muhtarlara hitaben konuşan Faruk Çelik, “1 Kasım seçimleri dolayısıyla herkese ulaşma gayretimiz amacımız var.  Mesajımızı derdimizi bizde anlatmak istiyoruz. Ama sizde dertlisiniz sizde bize anlatıyorsunuz. Şehrin sorunları çözüldü. Şimdi ne var? Bu köyü tozdan topraktan kurtar var. Mücadele şimdi bu. Şimdi size söylüyorum siz görevinizi yapın köylerimizin sorunları bilgisayarda. Bunları planlı programlı çözeceğiz. Burada söylüyorum telefona kaydedin 2 sene sonra Karaköprü’de bir yol sorunu kalmayacak. Ama kimisi 6 ayda biter, kimisi 3 ayda biter, kimisi 1 ayda biter.

Türkiye üzerinde oynan oyunlar “Problemler bölgede büyük. Büyük problemlere karşı Türkiye’nin sağlam duruşa ihtiyacı var. Böyle yalpalı duruşlarla olmaz. Hemen fırsatı kolladılar Türkiye’yi 1990’lara çevirmek için düğmeye bastılar. Birde utanmadan ahlaksızca bütün bu çatışmaları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yakıştırmaya çalışıyorlar. Yüreğiniz yetiyorsa gelin konuşalım.  Senin elimde silahın var eklinde bomban var okula bomba koyuyorsun yola bomba döşüyorsun sonra kalkıyorsun çatışmayı bir başkasının üzerine atıyorsun.  Onun için Şanlıurfa huzur şehri kafamızı elimizin arasına alalım. Bu bölgede Güneydoğu’da yaşayan Kürtlerin hakkını bugüne kadar Tayyip Erdoğan’dan başka kimse masaya yatırıp çözmedi” dedi.

 

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2