logo

29 Nisan 2015

FANTEZİ MÜZİĞİN YENİ PRENSİ ERDAL BAĞCI’DAN MUHTEŞEM GALA

15 Yıldır İstanbul’un bir çok seçkin mekanlarında sahne alan Erdal Bağcı 3.Albümü ‘Ne Farkeder’i ve yine albümle aynı ismi taşıyan klibini Ulus Civanım’da gerçekleştirdiği muhteşem gala ile tanıttı.

1Sanat,magazin ve radyo dünyasının büyük ilgi gösterdiği tanıtımda konuklar yeni albümün ve yeni şarkıların keyfini doyasıya yaşadı.

Toplam 6 şarkıdan oluşan albümde 4 Şarkı Ümit Aksoy,1 Şarkı Erkan Kaya,Arapça versiyonu olan bir şarkı ise Doğan Mutlu imzası taşıyor.Albümün aranjörlüğünü Sedat Sakarya yaparken,Erdal Bağcı Türkiyenin en iyi müzisyenlerinden oluşan dev bir kadroyla çalıştı.

Fikret Iğdırlı yönetmenliğinde çekilen klipte ise sanatçıya bir çok markanın reklam yüzü Esra Acun eşlik etti.10 saat süren çekimlerde sanatçı müthiş bir klip performansına imza attı.

İlk şarkısını seslendirdikten sonra ‘Uzun yıllardır sahnelerdeyim,ilk kez bu kadar heyecanlı olduğumu hissediyorum.Kelimeler boğazımda düğümleniyor,elim ayağım titriyor.Bu anı hiç unutmayacağım’ dedikten sonra Konuşmasına sesimle,yorumumla,sanatımla uzun yıllar kalıcı olmak istiyorum şeklinde devam etti.

Gala gecesinde Erdal Bağcı’yı sanatçı dostları Murat Kurşun,Oktay Gürtürk,Hakan Demirtaş,Murat İnce,Alihan,Ankaralı Coşkun,Sevda Özkaran,Magazin dünyasının duayenleri Salih Keçeci,Nurcan Sabur,Kaan Şimşek,Ünlü fotoğrafçı Ali Eşitmez,Cem Ajans Cem Gülaç ve Radyo programcıları yalnız bırakmazken,Sahneye çıkanların albümle alakalı övgü dolu sözleri geceye katılım gösteren misafirlerden büyük alkış aldı.

Albümü baştan sona dinleyen konuklar albüme tam not verirken albüm ve klip lansmanı sanatçının sahnedeki sazlarıyla kestiği pastayla son buldu.

Erdal Bağcı’nın yeni klibi NE FARKEDER önümüzdeki hafta Kral TV başta olmaz üzere tüm müzik kanallarında ekrana gelecek.

Share
525 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2