logo

10 Mayıs 2015

FAKIBABA’DAN AK SKM’YE ZİYARET

7AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba İL SKM Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba seçim çalışmaları kapsamında AK Parti iL SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) başkanlığına ziyarette bulundu. Burada İL SKM Başkanı Süleyman Elgün tarafından karşılanan Fakıbaba birimleri tek tek gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Adayı Fakıbaba burada yaptığı açıklamada şunları ifade etti; Çarşı pazarda, arkadaşlarla beraber, kadınlarla toplantılar yapıyoruz. Gördüğüm manzara hakikaten bir AK Parti milletvekili olarak beni, çok mutlu ediyor. Çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle ben hem SKM ye hem il Başkanlığımıza, teşkilata çok teşekkür ediyorum dedi. Bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Bugün özellikle Haliliye’den ve Eyyübiye’den arkadaşlarım vardı yanımda, sonra kadın kollarının bir mahalle toplantısı vardı. Yani Allah’ın izniyle elemiz den geldiği kadar çalışacağız dedi.

Daha sonra AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Süleyman Elgün konuşmasın da şunlara deyindi. Bütün SKM çalışanları olarak, vekillerimizle birlikte hareket ediyoruz. Sayın Milletvekilimiz Ahmet Eşref Fakıbaba bizleri ziyaret ettiler. Tabi yıllarca Şanlıurfa da Başkan olunca biz hep Başkanım diye hitap ediyoruz. Bütün caddeleri, sokakları, esnafımızı ziyaret ediyorlar. Sıkıntı problem ne olduğunu biliyorlar ama yine sıkıntısı ve problemi çözmek için not alıyorlar bunları inşallah mecliste dile getirecekler. Bu beyanda bütün bu çalışmalara katılan arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Sayın Fakıbaba ya SKM’yi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Share
273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2