logo

reklam
02 Ekim 2015

FAKIBABA,’’ HEPİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ’’

7Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ahmet Eşref Fakıbaba Eyüp Peygamber Makamında bulunan Eyyübiye Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret etti.

Yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları gerek şehir merkezinde gerekse de kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Ayırım yapmadan vatandaşlarla bir ara gelmeye devam eden Milletvekili Adaylarından Ahmet Eşref Fakıbaba’nın son durağı Eyyübiye Bedensel Engelliler Derneği oldu. Derneğe ziyaret gerçekleştiren Fakıbaba, dernek başkanı İmam Karadaş ve Dernek yöneticileri tarafından karşılandı. Engelli Derneklerinin sorunlarının masaya yatırıldığı görüşmede Fakıbaba’ya olan ilgi görülmeye değerdi.

Dernek ziyaretinde açıklama yapan Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fakıbaba, ‘’ Dernek Başkanımız ve üyeleriyle beraberiz. İlçe Başkanımız ve yönetim Kurulu Üyeleri hepsine yürekten teşekkür ediyorum. Halkımız gerçekten hem partimize büyük ilgi gösteriyorlar. Bizler her zaman onların emrindeyiz. Problemleri ve sıkıntılarını dinliyoruz. Herkese bize gösterdikleri bu yoğun ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz. ‘’ dedi.

Share
243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2