logo

11 Mart 2016

EYYÜBİYE’NİN YOL AĞI GENİŞLİYOR

1457700439217Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dâhilinde yeni yol açma ve yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Daha yaşanılabilir bir ilçe sloganıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden Eyyübiye Belediyesi ilçeye yeni yollar kazandırıyor. Bir yandan alt yapısı tamamlanmış alanlarda yeni yol açma çalışmalarını sürdüren ekipler diğer yandan tadilat çalışmalarıyla vatandaşın takdirini topluyor. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin direktifleriyle merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan yol açma ve yapım sürecini hızlandıran ekiplerin son durağı Buhara Mahallesi ve Akşemsettin Mahallesi oldu.  Akşemsettin mahallesi 1523 ve 1526. Sokaklarda yol açma ve kırım çalışmaları ile Buhara mahallesi 1492 ve 1488. Sokaklardaki basamak çalışmalarını sürdüren ekiplere, vatandaşlar teşekkür etti. Eyyübiye ilçesinin yol ağını daha da genişletmeyi hedefleyen ekiplerin periyodduk olarak diğer mahallelerde de yol açma, kırım ile basamak çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Eyyübiye Belediyesine bağlı Fen İşleri müdürlüğü ekiplerinin mahallelerindeki yol açma, kırım ve basamak çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı Hasan Kaya, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti. Muhtar Kaya, ”Daha önce mahallemizdeki eski basamaklar sürekli kopmalar oluyordu, sürekli aralarında pis sular gelip birikiyordu. Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci ve ekibinden Allah razı olsun. Bu sorumuzu çözdükleri için. Eyyübiye belediyemiz her nokta da çalışmalarını sürdürüyor, belediyemiz çalışıyor. Mahallemize, tüm mahallelere hizmetleri devam ediyor. Muhtar olarak şahsım ve mahallemiz bu çalışmalardan son derece çok memnundur. ‘’ Dedi.

Share
245 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2