logo

reklam
27 Ocak 2016

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDE TALEPLER ANINDA YERİNE GETİRİLİYOR

116Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci’ye gelen bir talep sonrası devreye giren Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Mevlevihane Camisi avlusunu temizledi.

Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe sınırları her gün yapmış oldukları rutin temizlik işlerinin yanı sıra tarihi ve turistik yerleri de temizleyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.  İlçe genelindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra tarihi mekânların temizliğini de aksatmayan Eyyübiye Belediyesine bağlı temizlik işleri müdürlüğü ekipleri vatandaşların takdirini topluyor. Belediye sınırları içindeki ana cadde ve ara sokaklarda titizlikle devam eden temizlik çalışmalarının yanı sıra belirlenen program dâhilinde her gün bir ibadethanede de temizlik çalışması yapılıyor. Vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda belirlenen programa ek olarak ta ekip görevlendiren temizlik işleri müdürlüğü çevre halkı tarafından da takdir topluyor. Son olarak Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci’ye ulaşan vatandaşların talebi anında yerine getirildi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci’ye gelen bir talebi değerlendiren Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Haşimiye Meydanı doğusunda bulunan ve Şanlıurfa’nın tarihi camilerinden biri olan Mevlevihane Camisinin avlusu başta olmak üzere Cami avlusu içerisinde bulunan ve içi kirli su dolu olan havuzlar ile cami dışını deterjanla yıkayıp temizleyerek caminin  daha temiz bir görüntüye kavuşmasını sağladı.

Yapılan temizlik sonrası Mevlevihane Camisi avlusunu gezen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci ve çocukları temizlik yapan ekiplere teşekkür ederek burada ekiplerden bilgi aldı.

Share
166 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2