logo

21 Ocak 2016

EYYÜBİYE BELEDİYESİ YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

99Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Direkli Mahallesinde Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Direkli Mahallesi’ndeki yol açma çalışmalarında sona gelindi.  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla çalışmalara hız veren ekipler vatandaşların da takdirini topluyor.

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Direkli Mahallesi’ndeki yol açma çalışmalarında bölgeden çıkarılan 350 kamyon hafriyatın ince kısmı köy yollarında kullanılırken, hafriyatın kaba kısmı ise yol dolgu çalışmalarında kullanılıyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların mağduriyetini gidermek için ilçenin Yenice, Eyyüpkent, Osmanlı, Eyyüpnebi, Tepe ve Hacıbayram Mahallerindeki kilitli beton parke taşı döşeme ve iyileştirme çalışmalarına devam ederken diğer yandan da yol açma ve genişletme çalışmalarını da sürdürüyor.   Hem vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi hem de ilçenin güzel bir görünüme kavuşması adına çalışmalarını sürdüren ekipler Direkli Mahallesi’nin 1697. Sokaktaki kırım ve yol açma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yine Direkli Mahallesi 9253. Sokakta da yarma ve dolgu işlemlerinde sona gelindi.

Direkli mahallesi sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür etti. Vatandaşlar,” Eyyübiye Belediyesi’ne teşekkür ederiz. Hem iş konusunda, hem yol konusunda iyi bir çalışmayı görüyoruz. Normal olarak bazı sıkıntılar oluyor. Bir insanın koca bir şehri, koca bir memleketi yönetmesi kolay değildir. Yollar yapılıyor, Belediye işçileri çalışıyor. Park alanlarımız gerçekten bakımlıdır. Eyyübiye Belediyemizin çalışmasından memnunuz ve daha da fazlasını bekliyoruz.” Dedi.

Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2