logo

reklam

EYYÜBİYE BELEDİYESİ MERKEZ VE KIRSALDA YOL YAPIMINI SÜRDÜRÜYOR

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışmalarına devam ediyor.  Mahallelerinde yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatları doğrultusunda merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşların yazın tozdan kışın da çamurlu yollardan dolayı yaşadıkları mağduriyeti önlemek isteyen Eyyübiye Belediyesi, merkez mahallelerde kilitli beton parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile kırsal mahallelerde de stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların yaşam standartlarını da artırmayı amaçlayan ekipler belirlenen program dâhilinde son olarak merkezde Akşemsettin Mahallesinde 3500 metre kare kilitli beton parke taşı döşeme işlemine başladı. Yakup Kalfa Caddesi 188 ve 192. Sokaklar ile Akşemsettin İlköğretim okulu önü ve çevresinde başlatılan çalışmaların kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor. 9 farklı ekipler belirlenen program dahilinde çalışan ekiplerin bir kısmı da kırsal mahallelerde stabilize yol yapımına devam ediyor. Köprülük ve Örenli kırsal mahallesinde başlatılan stabilize yol yapım, Sultantepe,Ovabeyli, Bayramlı ve Taşlıca kırsal mahallelerinde devam edecek.

Mahallerinde yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını dile getiren vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler. Vatandaşlar,” Eyyübiye Belediyesine çok teşekkür ederiz. Bizim yollarımızı yapıyorlar. Köyün içi güzel olmuş. Allah kendilerinden razı olsun. Daha önce burada çamur vardı, yoldan geçilmiyordu, arabalar çamurdan dolayı yoldan geçemiyordu. Belediye Başkanımıza Mehmet Ekinci’ye bir kez daha çok çok ederiz.” Dedi.

Share
82 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2