logo

16 Mart 2016

EYYÜBİYE BELEDİYESİ HER TARAFI YEŞİLLENDİRİYOR

6Yeşil bir Eyyübiye sloganıyla yola çıkan ve çalışmalarına ara vermeden devam eden Eyyübiye Belediyesi, ilçede adeta yeşillendirme seferberliği başlattı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla “Yemyeşil Eyyübiye” söylemini hayata geçirmeye devam eden Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede yeşillendirme seferberliği başlattı. Fiziki projelerle birlikte atağa geçen Eyyübiye Belediyesi bu çalışmalarıyla her kesimden takdir topluyor. İlçe sınırları içerisinde merkez ve kırsal ayırımı yapmadan park yapım ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler diğer yandan da ağaç dikim çalışmalarına ağırlık verdi. Geçtiğimiz günlerde başlatılan fidan dağıtımına ek olarak fidan dikim işini de sürdüren ekiplerin hedefi “ Yemyeşil Eyyübiye”.

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak Hayati Harrani, Osmanlı, Yenice, Eyyüpkent, Eyyüpnebi ve Eyyübiye mahallelerinde 300 adet ağaç ve 100 fidan dikimine başladı. Fidan dikiminden duyulan memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür etti. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden vatandaşlar, ‘’Eyyübiye Belediye’mizin çalışmalarından çok memnununuz. Ekinci başkanımıza çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun kendilerinden Park ve bahçelere Ağaç ve fidan ekiyorlar. Devletimizin ve Eyyübiye Belediyesi çalışmalarından çok memnunuz. ‘’ Dedi.

Share
184 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2